10.11.2016

"TINI: NOWE ŻYCIE VIOLETTY" - DVD OD Galapagos

Walt Disney Pictures przedstawia film pt. "Tini: Nowe życie Violetty" w reżyserii Juana Pablo Buscariniego na podstawie scenariusza Ramóna Salazara. Jest to pierwsza fabularna produkcja z udziałem samej Martiny Stoessel - gwiazdy przebojowego serialu "Violetty". Nakręcont w najpiękniejszych miejcach Sycylii, przepełniony tańcem, muzyką, zabawą, atmosferą niekończącego się lata, jednak pokazujący także ciężkie chwile kariey Tini film "Tini: Nowe życie Violetty" zadebiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 9 listopada.


W rolach głównych prócz zachwycającej Martiny, ukażą się również kojarzeni z fioletową telenowelą: Mercedes Lambre, Jorge Blanco, Adrián Salzedo oraz Diego Ramos. W pozostałych rolach zobaczymy Georginę Amorós, Beatrice Arnera, Francisco Viciana, Riddera van Kootena, Leonardo Cecchiego, Sofię Carson, Clarę Alonso, Ángelę Molinę i Pasquale di Nuzzo. Obsada jest naprawę godna uwagi!

Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, kiedy to od swojego ojca otrzymuje propozycje wyjazdu do ciotki w spokojne miejsce, w Sycylii. Tini, zmęczoną karierą, brakiem prywatności i nie do końca znośnymi reporterami decyduje się wyjechac. Okauzuje się, że po przyjeździe z Buenos Aires na drugi koniec świata, Martina jest zachwycona urokiem otoczenia! Piękne drzewka cytrynowe, wybrzeża i woda. Ta podróż zmieni nie tylko jej życie osobiste, ale i jej sztukę. Przeżyje nową historię, pozna wielu oddanych przyjaciół i pozna się z ciotką.


To pierwsza fabularna produkcja z udziałem Martiny "Tini" Stoessel - gwiazdy przebojowego serialu "Violetta", który podbił serca fanów na całym świecie. Zrealizowany w przepięknych plenerach Sycylii,  przepełniony tańcem, muzyką i atmosferą niekończącego się lata film "Tini: Nowe życie Violetty" zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 9 listopada.


Serdecznie zapraszam Was do zakupu DVD od firmy Galapagos!!!!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka