11.11.2016

Kylie Jenner, koszula, szalik i krata?!

Aktualnie mamy jesień? Hmmm.... A może zimę? Jest to dosyć problematyczne do określenia, ale od czego mamy nasz kochany kalendarz? Tak, mamy jeszcze polską, złotą jesień, choć blisko jej już do zimnej, deszczowej zimy. W dzisiejszym poście chciałabym Wam przedstawić jesienne niezbędniki, które jeszcze zapewne przydadzą nam się na obecną porę roku. Lipsticki od Kylie Jenner, koszule, balsamy do ust i wiele więcej. Lecimy!
LIPSTICKI 
Myślę, że każdy z Was słyszał o lipstickach od gwiazdy Kylie Jenner. Obiegły one niemal cały świat, a w dobie internetu zyskały niesamowity rozgłos. Youtuberki zajmujące się tematem mody niejednokrotnie nagrywały różne recenzje o owych kosmetykach. Ponoć są naprawdę godne polecenia pomimo ich droższej ceny. Kolory? Do wyboru, do koloru. Ale w końcu mamy jesień, a jej kolory to głównie brązy, śliwkowe odcienie. Zdecydowanie moimi fav są: true brown i kourt k. Wyglądaj fantastycznie!


Znalezione obrazy dla zapytania kylie jenner true brown
true brown 

Znalezione obrazy dla zapytania kylie jenner lipstick kourt k
kourt k, mój ulubiony awwww, ktoś chciałby mi dać na mikołaja? haha

KOSZULE
Koszule w kratę to strzał w dziesiątkę! Po prostu uwielbiam! Różne wzory, jednak najbardziej popularne tej jesieni to zdecydowanie krata. Nosi je wiele gwiazd, ikon mody. Cóż można więcej o nich powiedzieć? Są naprawdę śliczne, a jeżeli dorwiecie którąś z nich wykonaną z dobrego, ciepłego materiału będą Wam też służyć jako ogrzewacz.  

Bawełniana koszula w kratę
mango.com 

SZALIKI 
Szaliki w kratę (podobnie jak koszule) stały się bardzo modne już jakiś czas temu. Są różne kolory, różnej wielkości kratki. Najbardziej popularne kolory jednak to: niebieski, czerwony i czarny. Takiego szalika nie może zabraknąć w waszej garderobie. To podstawa/basic!

Znalezione obrazy dla zapytania szalik w kratkę png
cocomoda.pl

Co sądzicie o owych dodatkach? Które jest wasze fav? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka