16.11.2016

BIZAARDVARK - NOWY SERIAL

Założyły kanał o nazwie BIZAARDVARK. Zaczęły nagrywać filmiki z nudów. Potem je wstawiały. Z początku było to dla nich zwykłe rozładowanie szalonej fali energii, zabawa, jednak z czasem zaczęło się robić coraz poważniej - więcej widzów, wyświetleń, komentarzy. Czyżby rozpoczyna się popularność? Ich rozpoznawalność stale rośnie! 


Głównymi bohaterkami nowego serialu Disney Channel są Paige i Frankie, dwie niezwykłe osobowści i przyjaciółki, współtworzące śmieszne filmiki i teledyski,a nawet i piosenki! Publikują je na kanale BIZAARDVARK. Gdy wybija im równe 10 000 sukbsrypcji otrzymują zaproszenie do produkowania swoich materiałów we wpływowym studio Vuuugle. Mając do wykorzystania świetne warunki zaczynają podbijać świat i zdobywać coraz więcej fanów!
 

Wejście pod skrzydła supermodnego i tryskającego inspiracją studia Vuuugle z siedzibą w Los Angeles wprowadzi do twórczości dziewczyn zupełnie nową jakość. Studio posiada i oferuje nowoczesny sprzęt, kostiumy i plany zdjęciowe. Jest to kreatywny think tank, gdzie najwięksi (i najbardziej stuknięci) vloggerzy wymyślają i produkują materiały publikowane na słynnych kanałach internetowych. Przyjaciółki wreszcie czują, że znalazły miejsce dla siebie i coś, co sprawia im ogromną frajdę.

W serialu wystąpią: Olivia Rodrigo („An American Girl: Grace Stirs Up Success”) jako Paige Olvera, Madison Hu („Przyjaciółki od czasu do czasu”) jako Frankie Wong, Jake Paul („Dance Camp” na YouTube Red) jako uroczy i dziki Dirk Mann, DeVore Ledridge jako mistrzyni lajfstajlu i DIY Amelia Duckworth oraz Ethan Wacker („Miles z przyszłości”, „K.C. Nastoletnia agentka”) jako nadmiernie pewny siebie Bernard „Bernie” Schotz. W serialu gościnnie wystąpią również Calum Worthy (Austin & Ally) oraz gwiazdy internetu Meredith Foster (którą możecie dobrze kojarzyć z amerykańskiego YouTuba), Logan Paul i JiffPom.


PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 14 LISTOPADA O 19:00
W DISNEY CHANNEL
NOWE ODCINKI CODZIENNIE OD POWIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka