13.10.2016

KONKURS ORGANIZOWANY PRZEZ FIRMĘ HIPPO!

Marzysz o wejściu na magiczne wydarzenie, jakim jest Disney On Ice, które odbędzie się w 5 polskich miastach? Owe show jest dawką niezapomnianych emocji, które odbywają się na lodzie! Firma Hippo produkująca rozmaite, piękne towary powiązane między innymi z disneyowskimi produkcjami organizuje konkurs, w którym do wygrania są cztery bilety na to wspaniałe lodowe show! Jesteście ciekawi, jak możecie zdobyć jedną z czterech podwójnych wejściówek? 

Znalezione obrazy dla zapytania disney on ice

W tym roku po raz 25 będzie można zobaczyć niesamowite widowisko na lodzie Disney on Ice z bohaterami z najpiękniejszych bajek, a także niezwykłych animacji Disneya. Na lodowiskach 5 miast Polski min. w Warszawie, Krakowie i Katowicach zobaczymy 50 najbardziej znanych postaci ze świata baśni, zekranizowanych przez studia Disneya. Kreacje postaci są naprawdę kolorowe i pomysłowe. Sami zobaczcie:

  • Warszawa 12 listopada, godz. 18.30 Hala Torwar – jedno podwójne zaproszenie
  • Kraków 20 listopada godz. 14.30 Tauron Arena – dwa podwójne zaproszenia
  • Katowice 4 grudnia godz. 18.30 Hala Spodek – jedno podwójne zaproszenie

Znalezione obrazy dla zapytania disney on ice

Disney On Ice jest to świetna niespodzianka nie tylko dla małych! Owe wydarzenie to dwie godziny dużej dawki energii. Mogę Was zapewnić, iż te 120 minut spędzicie bez nudy a wasza mina będzie wyrażać jedno: wielkie WOW!

Jednak jak zdobyć cztery podwójne zaproszenia o wartości 200 zł na to niesamowite show?
  • Wystarczy, że w sklepie Hibbo zrobicie zakupy za 70 zł, z czego jest dużo korzyści. Możecie po pierwsze zyskać fantastyczne gadżety z podobizną bohaterów disneyowskich, a po drugie macie szansę na wygraną biletów.
  • Każdy, kto zrobi zakupy w naszym sklepie internetowym o wartości minimum 70 złotych oraz napisze recenzję zakupionych produktów lub sklepu w jednym z poniższych miejsc: na stronie zakupionych produktów, na stronie bloga pod tym wpisem lub na portalach społecznościowych: 
  •  Nie ma znaczenia miejsce dodania recenzji – nagrodzimy 4 najciekawsze lub najfajniejsze opinie niezależnie od tego gdzie zostały zamieszczone.
  • Aby firma mogła wybrać dla ciebie najlepszą lokalizację należy też wysłać do nas wiadomość na adres e-mail: biuro@hippo-sklep.pl wpisując w tytule wiadomości „Disney on Ice – i nazwę miasta, w którym w przypadku wygranej chciałbyś obejrzeć przedstawienie (Warszawa, Kraków, Katowice)”, w treści wiadomości koniecznie podaj numer zamówienia, oraz datę dodania recenzji i informację, gdzie została zamieszczona. WIĘCEJ INFORMACJI: KLIK
WYBIERACIE SIĘ NA WYDARZENIE?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka