07.09.2016

"Rodzinka od środka" - intereaktywne wideo

Dla wiernych widzów serialu "Rodzinka od środka" mam świetną informację! Kanał Disney Channel Polska na YouTubie dodał interaktywne wideo dotyczące owego serialu, w którym to możecie dowiedzieć się o bohaterach serialu, o ich najważniejszych cechach. Mówiąc szczerze takie filmiki bardzo pobudzają naszą wyobraźnie i są świetnymi dodatkami dla fanów. Koniecznie oglądnijcie owe video!

Niezwykle zdolna i wyjątkowo inteligentna młoda eksperymentatorka - Harley Diaz - wykorzystuje własne wynalazki do kierowania życiem swojej wspaniałej rodzinki, składającej się z dziewięciu osób: oczywiście dwojga rodziców i siedmiorga dzieci. Serial "Rodzinka od środka" to śmieszne historie opowiadające o codziennej rutynie Harley i jej rodziny w Massachusetts, wynajdywaniu oryginalnych sposobów na radzenie sobie z rodzeństwem oraz wyróżnianie się z tłumu. Kreatywność Harley często ratuje rodzinę Diazów z różnych opresji, a te uwaga nie zdarzają się rzadko! Jakby się zastanowić, nie każdy ma w końcu pod dachem dziewięć całkiem różniących się od siebie osobowości!


Oglądajcie "Rodzinka od środka" tylko w Disney Channel!

2 komentarze :

  1. Szkoda , ze nie mam Disney Chanel to bym oglądała :(
    www.swiatwedlugidoli.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Serial jest bardzo zabawny i fajny, bardzo mi się podoba, tak samo jak te filmiki z YouTube :)
    ZAPRASZAM

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka