27.08.2016

[STAR DARLINGS] - POD LUPĄ: VEGA

Nowy serial "Star Darlings: Życzenia do spełnienia" zyskał ogromne zainteresowanie. Niektórzy widzowie mają już swoje ulubione postacie i znaleźli wspólne cechy z nimi. Jest to niesamowite więc od kilku dni na naszym blogu trwa seria, w której możecie przeczytać najlepsze ciekawostki i informacje na temat bohaterek owej produkcji. Dziś pod lupę weźmiemy Vegę, która jest niezwykłą dziewczyną o czym będziecie mogli się przekonać w dalszej części wpisu. 


Najważniejsze informacje o bohaterce: 
  Znalezione obrazy dla zapytania vega star darlings
 • Rok nauki: drugi
 • Hobby: Ultraprecyzyjna gra na basie
 • Ulubiony kolor: niebieski 
 • Jasny dzień: 1 września 
 • Rodzinnym miastem Vegi jest Kaleidoscope City
Vega wkłada w nauczanie w Gwiezdnej Akademii zdecydowanie więcej pracy niż pozostali uczniowie. Ale jeśli pragnie być być najjaśniejszą gwiazdą na szkolnym firmamencie, nie ma innego wyjścia. Vega wychowała się z mamą Virginią w małym mieszkaniu w samym centrum przygnębiającego miasta.  Szybko zdała sobie sprawę, że nauka i ambicja to jej bilet do innego życia. Jeżeli pomyśleliście sobie teraz, że dziewczynka jest perfekcjonistką to zgadliście! Robi sobie listy, które sprawdza dwa, a nawet trzy razy. Lubi mieć wszystko pod kontrolą. Uwielbia także planować różne rzeczy i do tej pory takie podejście się sprawdza. Jednak w dziedzinie spełniania życzeń musi jeszcze nauczyć się polegać na instynkcie i intuicji. Nawet dyrektorka Lady Stella powtarza jej, że powinna czasem odpuścić i porządnie się wybawić. Jednak bohaterka nie jest zbyt chętna do wyjść na różne imprezy. Vega uwielbia tańczyć, a jako basistka w zespole Star Darlings naprawdę błyszczy na scenie. 

Jej zainteresowania to: ćwiczenia, analizowanie, sprzątanie (znalazła się i wspólna cecha z Vegą i mną :-)), rozwiązywanie łamigówek. Atutów mógł by pozazdrościć jej niejeden uczeń. Dziewczynka potrafi umiejętnie rozwiązywać problemy i jest pilna. Jej pozostałe dobre strony: praktyczność, solidność i niezawodność. Do słabych stron postaci można zaliczyć to, iż wierzy, że w książkach można znaleźć odpowiedź na wszystko. Poza tym trudno jej się wsłuchać w głos własnego serca. Marzenie Vegi? Uczyć się najlepiej ze wszystkich, aby zostać najlepszą w Gwiezdnej Akademii.

Znalezione obrazy dla zapytania star darlings

Kwiat życzeń: Bluebubble 
Amulet życzeń: Pasek 
Moc Kryształu: Queezle 
Pasja Gwiezdna: Granie na gitarze basowej

LUBICIE VEGĘ? CHCECIE WIĘCEJ POSTÓW NA TEMAT POSTACI? 
Zdjęcia: internet

2 komentarze :

 1. Vega nie jest moją ulubioną postacią, jednak bardzo ją sobie cenię za inteligencję. Tak samo jak ona lubię kolor niebieski :)
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. To moja ulubiona postac!!! Ona jest super

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka