30.08.2016

[STAR DARLINGS] - POD LUPĄ: SCARLET

Dnia wczorajszego minął tydzień od kiedy to odbyła się premiera nowego serialu Disney Channel - "Star Darlings: Życzenia do spełnienia" - opowiadającym o przygodach niezwykłych dziewczynek, które mają niełatwe zadanie do wykonania. Muszą bronić bowiem Gwiezdnej Krainy (miejsca, w którym spełniane są marzenia), gdyż zagrażają złe siły. W dzisiejszym poście chciałabym przybliżyć Wam osobę jednej z bohaterek - Scarlet. Zainteresowanych zapraszam serdecznie do dalszego czytania!

Znalezione obrazy dla zapytania scarlet star darlings

Najważniejsze informacje o Scarlet:
  • Rok nauki: trzeci 
  • Ulubiony kolor: czarny 
  • Jasny dzień: 3 listopada 
  • Hobby: deskorolka i perkusja
Znalezione obrazy dla zapytania star darlings scarlet

Jej rodzinne miasto zwie się New Prism, a pierwsze lata życia Scarlet spędziła w trasie ze swoimi rodzicami, którzy także odpowiadali za jej naukę. Teraz cały czas obraca się wśród dziewcząt w swoim wieku. Wcale nie jest jej łatwo. W oczach rówieśniczek Scarlet porusza się po kompletnie innej orbicie. Jednak ona nie widzi w tym większego problemu więc nie przeszkadza jej to. Jest mocno pewna siebie, silna i niezależna. Jej rodzice są supergwiazdami muzyki poważnej i od kiedy sięga pamięcią zawsze grali w najlepszych salach koncertowych planety. Ponieważ była jedynym dzieckiem rodziców spędzających większość czasu w trasie, Scarlet musiała sama poszukać sobie rozrywkę. Wie, że musi nauczyć się otwierać przed innymi dziewczynkami, ale nie jest to łatwe. Przecież była samotnikiem przez całe życie. Jej zdolność spełniania życzeń innych ludzi jest naprawdę niesamowita. Gdyby tylko potrafiła spełnić własne marzenie – znaleźć miejsce, gdzie mogłaby swobodnie ujawnić swój wewnętrzny blask.

Scarlet jest dziewczynką spostrzegawczą, silną, pewną siebie i niezależną. Jednakże niestety czasami czasami szokuje innych i potrafi przekroczyć pewne granice. Ciężko nawiązuje kontakty z innymi i ma problem z przełamaniem się i zagadaniem. Jej pasjami są deskorolka (i inne ekstremalne sporty) oraz perkusja. W szkolnym akademiku jej współlokatorką została Leona.

Kwiat życzeń: Punkypow
Amulet życzeń: Buty
Moc Kryształu: Kruczy kamień
Pasja Gwiezdna: Granie na perkusji 

OGLĄDAJ SCARLET W SERIALU "STAR DARLINGS" TYLKO W DISNEY CHANNEL!
LUBICIE SCARLET? MACIE Z NIĄ WSPÓLNE CECHY?
Zdjęcia: internet

1 komentarz :

  1. No to Disney się jak zawsze postarał o świetne szczegóły i znakomite gagi.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka