26.08.2016

[Recenzja] - Lalka Sage z "Star Darlings: Życzenia do spełnienia".

Kilka dni temu otrzymałam od Disneya zjawiskową lalkę o imieniu Sage Starling z nowego serialu "Star Darlings: Życzenia do spełnienia", który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród różnych grup wiekowych. Zabawka, która znalazła już miejsce w mojej dużej kolekcji przedstawia pierwszoplanową bohaterkę z produkcji i muszę już na samym początku wyznać, że niemal cała fioletowa lalka zaskoczyła mnie pozytywnie pod wieloma względami. Jak prezentuje i sprawuje się zabawka? Zapraszam do dalszego czytania recenzji!

    Imię: Sage Starling 
    Urodziny: 1 grudnia 
    Moc Kryształu: Lavederite
W pudełku znajdziemy lalkę, kartę z najważniejszymi informacjami o postaci oraz fioletowy pierścionek, który nie jest przeznaczony do lalki, a dla nas! Jest naprawdę ładny więc niejedna dziewczynka bawiąca się zabawką będzie mogła poczuć się przez chwilę jak jej ulubiona postać Sage.


Lalka ma fioletowe bujne loki, które dzięki różowym pasemkom, błyszczącym elementom i opasce z gwiazdą na środku prezentują się naprawdę ładnie. Warto też wspomnieć, że grzywka bohaterki została zapleciona do tyłu w warkocz, co dawało razem dobry efekt. Na buzi bohaterki odznaczają się duże oczy koloru fioletowego, w których możemy zauważyć małe białe gwiazdki. Rzęsy zostały mocno podkreślone, a powieki pięknie pomalowane różnymi różowymi, błyszczącymi się cieniami. Nos lalki jest mały i zgrabny. Natomiast usta zostały wyróżnione mocnym różowym kolorem. Twarz jest naprawdę dopracowana i podobna do tej u bohaterki w serialu. 


Fioletowy outfit Sage prezentują się niesamowicie. Składa się z naszyjnika, sukienki z (długimi rękawami) stworzonej z kilku warstw (pierwsza przedstawia srebrną gwiazdkę, druga jest fioletowa w kropki), legginsów z motywem srebrnych gwiazdek i skarpetek zakończonych różowymi falbankami i obcasów, które od razu zwracają na siebie uwagę. Są pod każdym względem mocno dopracowane. Widnieją na nich klamerki od zapięcia i oczywiście gwiazdki, których jest mnóstwo w całej stylizacji. Obcasy można łatwo zdjąć dzięki rozcięciu z tyłu. Wszystkie ubrania, a także buty można spokojnie ściągnąć i kiedy zrobią się brudne to bez problemu je wyprać, co uważam za plus. 


Głowę lalki można obracać w różne strony, a ręce zaginać w trzech miejscach. Chciałabym także wspomnieć, że palce Sage są ułożone w inny sposób na prawej i lewej ręce. Zaginać można także nogi, jednak już w jednym miejscu - w kolanach. 


Lalka wygląda bardzo dobrze i została ładnie wykonana. Zdecydowanie jest godna polecenia. Producenci zadbali o każdy szczegół, więc przy zabawie nie ma ani słowa o nudzie. Zabawka będzie idealna dla każdego miłośnika serialu "Star Darlings: Życzenia do spełniania", który możecie oglądać w Disney Channel. 

PODOBA WAM SIĘ LALKA? CO SĄDZICIE O JEJ STROJU I BUTACH? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka