30.08.2016

[Recenzja] - Koszulka do własnoręcznego pomalowania!

Pewien czas temu otrzymałam od Disneya świetną paczkę, w której znalazłam koszulkę, którą możemy sami pomalować specjalnymi pisakami. Jest to świetny pomysł na spędzanie wolnego czasu i muszę Wam przyznać, że sama świetnie bawiłam się ozdabiając t-shirt z rodziną. Ponadto taki zestaw może być też super pomysłem na prezent urodzinowy dla znajomego. Więcej informacji oraz zdjęcia znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Zapraszam do dalszego czytania!


Koszulka, którą znajdziemy w opakowaniu jest wykonana w 100 procentach z bawełny, co oczywiście uważam za duży plus. Bowiem owy materiał jest naprawdę wytrzymały, łatwo się pierze i jest odporny na wysoką temperaturę. Ale wracając do głównego tematu recenzji, w zestawie dołączone zostało pięć pisaków w kolorach: żółty, niebieski, fioletowy, zielony, pomarańczowy i czerwony. Wzór na t-shircie przedstawia postać z "Star Wars" - BB8. Nadruk jest bardzo ładny i przede wszystkim idealny do pomalowania, gdyż dokładnie zaznaczone są wszystkie linie. Sama zabawa zaczyna się od tego, że w środku koszulki należy umieścić podkładkę, którą znajdziecie oczywiście w opakowaniu. Chroni ona przed tym, by kolor pisaków nie przebił się na drugą stronę. Następnie bierzemy pisaki i .... puszczamy wodze wyobraźni! Od Was zależy jaki kolor będzie miał dany element i to wasza decyzja czy postawicie na wszystkie pisaki czy wybierzecie sobie dwa, którymi będziecie się kierować. Pisakami załączonymi w zestawie maluje się łatwo i wygodnie więc wystarczy kilka machnięć mazakiem, by nasza koszulka złapała dany kolor. Po skończonym malowaniu t-shirt zostawiamy na 4 godziny do wyschnięcia bądź materiał suszymy suszarką przez 10 minut. Koszulka po pierwszym praniu wygląda naprawdę dobrze. Kolory się nie zmazały - w tej kwestii zostawiam OGROOOOOMNY +. 


Ja swój t-shirt malowałam z całą rodziną. Wszyscy włączyli się do zabawy i to było naprawdę niezwykłe. Każdy starał się, by elementy były dokładnie domalowane i żeby całość prezentowała się ładnie. Efekt końcowy? Wygląda super! 


CO SĄDZICIE O KOSZULCE? PODOBA WAM SIĘ WZÓR? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka