11.08.2016

Nowy serial Disney Channel - "Rodzinka od środka"

WEJDŹ DO ŚRODKA 
NOWEGO SERIALU DISNEY CHANNEL!

Już niebawem, bo 29 sierpnia na antenę Disney Channel wejdzie całkiem nowy serial - "Rodzinka od środka" - opowiadający o o licznej rodzinie Diazów z perspektywy jednego z siedmiorga licznej gromadki dzieci - błyskotliwej Harley. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat nowej produckcji to koniecznie przeczytajcie dalszą część dzisiejszego wpisu. Zapraszam!


FABUŁA
Niezwykle zdolna i wyjątkowo inteligentna młoda eksperymentatorka - Harley Diaz - wykorzystuje własne wynalazki do kierowania życiem swojej wspaniałej rodzinki, składającej się z dziewięciu osób: oczywiście dwojga rodziców i siedmiorga dzieci. Serial "Rodzinka od środka" to śmieszne historie opowiadające o codziennej rutynie Harley i jej rodziny w Massachusetts, wynajdywaniu oryginalnych sposobów na radzenie sobie z rodzeństwem oraz wyróżnianie się z tłumu. Kreatywność Harley często ratuje rodzinę Diazów z różnych opresji, a te uwaga nie zdarzają się rzadko! Jakby się zastanowić, nie każdy ma w końcu pod dachem dziewięć całkiem różniących się od siebie osobowości!


POSTACIE 

 • Jenna Ortega jako Harley Diaz
 • Ronni Hawk jako Rachel Diaz
 • Kayla Maisonet jako Georgie Diaz
 • Isaak Presley jako Grant Diaz
 • Nicolas Bechtel jako Danny Diaz
 • Malachi Barton jako Beast Diaz
 • Ariana Greenblatt jako Daphne Diaz
*Źródło spisu bohaterów: wikipedia*


PREMIERY 
Premiera w Stanach Zjednoczonych odbyła się 14 lutego 2016 roku. W Polsce natomiast owy serial na kanał Disney Channel wjedzie już 29 sierpnia o godzinie 17:30!Premiera serialu 29 sierpnia o 17:30 tylko w Disney Channel!

1 komentarz :

 1. Zapowiada się ciekawie! Na pewno 29 sierpnia o 17:30 zasiądę przed telewizorem!
  Rodzinka Diaz
  Zapraszam do mnie
  www.nowoscidisneya.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka