29.08.2016

[Głosowanie] - Zadecyduj, który film chcesz oglądnąć!

Zapewne każdy z stałych czytelników strony disney.pl dobrze wie, że istnieje głosowanie, w którym możecie oddać swój głos na jeden z trzech filmów (produkcje są zmieniane co tydzień), który najbardziej chcielibyście ujrzeć o godzinie 18:00 tuż przed telewizorami na antenie Disney Channel. Jest to niesamowite udogodnienie dla widzów dlatego też zawsze informuję Was o kolejnym głosowaniu w  formie postu, w którym przedstawiam fabuły wszystkich filmów, które możliwe, że zostaną wyemitowane. Jakie produkcje są do wyboru w aktualnym głosowaniu? Zainteresowanych zapraszam do dalszego czytania!

Znalezione obrazy dla zapytania evermoor

Zagłosować możecie tutaj: http://www.disney.pl/disney-channel/

EVERMOOR
W ubiegłym roku zostały wypuszczone cztery odcinki brytyjskiego filmu obyczajowego Evermoor (swoją premierę w Polsce miał 27 kwietnia) tworzące razem jeden film. Poniżej zwiastun:


MATKA I CÓRKA: DROGA DO MARZEŃ
Barbara (Lubna Gourion) zostaje wybrana do międzynarodowego konkursu projektantów – World Fashion Summer Dress, który odbywa się w Los Angeles i dziewczyna będzie musiała tam pojechać. Po błaganiach mamy, Isabelle (Isabelle Desplantes) pozwala córce jechać, jednak pod warunkiem, że pojedzie z nią. Przed dojazdem na miejsce matka i córka przeżywają razem wiele niezapomnianych przygód, które na pewno zapamiętają na długi czas.

Znalezione obrazy dla zapytania california dream disney channel;

LEPSZY MODEL
Mae Hartley i Gabby Harrison są super inteligentnymi nastolatkami. Mae jest zakochana w Jaden'ie, w którym natomiast jest także zakochana najpopularniejsza dziewczyna w szkole - Nevaeh. Gdy Mae chce się umówić z Jaden'em, Nevaeh nie ma zamiaru do tego dopuścić. W złości Mae mówi, że ma już chłopaka. W domu Mae i Gabby rozmyślają co począć. Gabby wpada na pomysł by zbudować robotycznego chłopaka dla Mae dzięki ojcu dziewczyny, który w tajemnicy przed rodziną buduje super żołnierza dla amerykańskiego rządu. Dziewczyny nie wiedząc o tym tworzą idealnego chłopaka i dają mu na imię Albert.

Znalezione obrazy dla zapytania how to build a better boy

Zdjęcia: internet, fabuły filmów: wikipedia.pl

KTÓRY FILM CHCECIE OGLĄDNĄĆ W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ O 18:00 W DISNEY CHANNEL?

1 komentarz :

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka