21.07.2016

Zadecyduj o emisji filmu!

Odwiedzając dzisiaj stronkę disney.pl od razu zaciekawiła mnie pewna ankieta. Jak się okazuje, Disney daje niesamowitą możliwość swoim widzom. Otóż już teraz możesz oddać głos, jaki film chcesz zobaczyć w przyszłą niedzielę o godzinie 18:00! Do wyboru są trzy produkcje: "Obrót życia", "Bunt FM", "Magiczny duet". Według mnie jest to świetny pomysł i zdradzę Wam, iż ja już wzięłam udział w ankiecie. Który film wygrał? Okaże się w niedzielę, 31 lipca o godzinie 18:00 oglądając Disney Channel. Kolejne glosowanie w następny tydzień! LINK: KLIKNIJ
  • "Bunt FM" - licealistka Tara Adams jest nieśmiałą dziewczyną. Jednak jej życie nabiera szybkiego tempa, gdy w domu z pomocą urządzeń elektronicznych zaczyna nagrywać audycje dla stacji radiowej. 
  • "Magiczny duet" - dwie rozdzielone po urodzeniu czarownice spotykają się po wielu latach. Próbują łączyć swoje siły i walczą!
  • "Obrót życia" - to niezwykła produkcja opowiadająca o historii Ariany Berlin, która po wypadku samochodowym musi zacząć mocną walkę o wejście na szczyt! 
Zdjęcie pochodzi z internetu!

A Wy, na jaki film zagłosowaliście?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka