01.07.2016

TNZV juz w kinach!

Dziś mamy 1 lipca, czyli dzień na który czekały tysiące V-lovers i Tinistas w Polsce. Mianowicie, już dziś w kinach możecie zobaczyć film "Tini Nowe Życie Violetty"! Dla szczęśliwców przedpremierowy pokaz odbył się już kilka dni temu, a my możemy obejrzeć go premierowo właśnie dziś! O czym opowiada film? Jaką mamy obsadę? Zapraszam do dalszego czytania!
OPIS

Film "Tini: Nowe życie Violetty" z porywającymi motywami muzycznymi i nowymi postaciami będzie nie lada gratką zarówno dla zagorzałych fanów Violetty, jak i dla nowych widzów. Scenariusz autorstwa Ramona Salazara Hoogersa, odzwierciedlając wątki z pozaekranowego życia Tini, opowiada o tym, jak opuszcza ona świat Violetty i samotnie wyrusza po nieznane dotąd doświadczenia. To, co wydarzy się podczas zaledwie jednego lata, odmieni ją zarówno jako osobę, jak i artystkę.
źródło: multikino.pl

OBSADA

  • Martina Stoessel jako Violetta/Tini
  • Mercedes Lambre jako Ludmiła
  • Jorge Blanco jako Leon
  • Adrian Salzedo jako Caio"TNŻV" RÓWNIEŻ W WERSJI KSIĄŻKOWEJ!

Jeśli bardziej od filmów preferujecie książki, to ta wiadomość powinna Was ucieszyć. Mianowicie "TNŻV" jest dostępne również w wersji książkowej! Znajdziecie w niej mnóstwo pięknych zdjęć z filmu oraz wiele, wiele innych niespodzianek. Książka kosztuje ok. 24 złote i możecie ją kupić m.in. *tutaj*
TINI MOJE NOWE ŻYCIE KINOTEKA - LUCIA VECCARINO

A jeśli chodzi o muzykę z filmu, to wystarczy zaopatrzyć się w debiutancką płytę Tini, na której znajdziecie wiele cudownych piosenek. Obecnie na stronie empik.pl trwa na nią promocja, więc myślę że warto z niej skorzystać! *klik*
Widzieliście już film Tini?
Koniecznie napiszcie jak Wasze wrażenia!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka