01.07.2016

Szklany Sen

Sylwia Lipka to piosenkarka o której już nie raz słyszeliśmy i na pewno jeszcze nie raz usłyszymy. Dziś, 1 lipca jest premiera jej debiutanckiej płyty pt. Szklany Sen! Pomimo, że można ją kupować dopiero 14 godzin, ma ona już swoje pierwsze miejsce na iTunes! Chcecie znać więcej szczegółów? Zapraszam do dalszego czytania!

SZKLANY SEN

"W ciągu 19 lat mojego życia nagromadziłam w sobie sporo uczuć. Dokładniej, zajęło mi to 7710 dni, aby być gotową i móc przekazać Wam wszystkie emocje w 10 bardzo osobistych piosenkach, które znajdziecie na moim debiutanckim albumie.
Zastanawiacie się czemu "Szklany Sen"? Nawiązuje do ekranów naszych telefonów i komputerów, dzięki którym przenosimy się do zupełnie innego, wirtualnego świata. Pełno zagadek i nieścisłości, który jest zupełnie inny od rzeczywistości. Ale czy lepszy?
Chcę, żeby po przesłuchaniu mojego albumu każdy z Was uśmiechnął się do świata, uwierzył w siebie i zaczął pracować nad spełnianiem swoich marzeń.
Bo Ty masz to coś, niech się dowie o tym świat!".  

TRACKLISTA

1. Zobacz
2. Minął czas
3. Został tylko dzień
4. ChwiLOVE
5. Masz to coś
6. Szklany Sen
7. Puzzle dwa
8. Shelter
9. Kilka słów
10. Zapomnieć chcę

Swoją drogą dziś pojawił się teledysk do piosenki "Zapomnieć chcę", który jest po prostu genialny! Sami zobaczcie:
Macie już płytę Sylwii?
Jak Wam się podoba?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka