20.07.2016

[Recenzja]- Album Tini

Polscy fani Tini Stoessel z wielką niecierpliwością czekali na datę 29 kwietnia 2016 roku, która jest dla nich niezwykle ważna. Czemu? Bowiem to właśnie wtedy odbyła się premiera płyty "Tini", która jest albumem dwuołytowym zawierającym debiutancki album solowy Martiny oraz muzykę z filmu "Tini. Nowe życie Violetty". Nie skłamię mówiąc, że po wysłuchaniu obu płyt jestem pod dużym wrażeniem. Zapraszam Was do dalszej części recenzji!TRACKLISTA
CD 1
1. All You Gotta Do (English)
2. Great Escape (English)
3. Still Standinz (English)
4. Got Me Started (English)
5. My Stupid Heart (English)
6. Don’t Cry For Me (English)
7. Finders Keepers (English)
8. Handwritten (English)
9. Solo Dime Tu („All You Gotta Do” in Spanish)
10. Sigo Adelante („Still Standing” in Spanish)
11. Si Tu Te Vas („My Stupid Heart” in Spanish)
12. Lo Que Tu Alma Escribe („Handwritten” in Spanish)

CD 2
1. Siempre Brillaras („Born To Shine” in Spanish)
2. Se Escapa Tu Amor („Losing the Love” in Spanish)
3. Te Amo A Ti („I Want You” (duet) in Spanish)
4. Confia En Mi („Hold On To Me” in Spanish)
5. Born to Shine (English)
6. I Want You (English)
7. Light Your Heart (Jorge) (English)
8. Losing the Love (English)
9. Acoustic version of „Born to Shine"
źródło tracklist'y: empik.com

RECENZJA
Martina Stoessel pochodząca z Beunos Aires to niesamowita osoba, o czym mogliśmy przekonać się już niejednokrotnie. Tini Ma dobry kontakt z fanami, udziela wywiadów, rozmawia z mediami, rozwija się. Pomimo, że ma zaledwie 19 lat, jest kochaną osobą o dobrym sercu.

Opakowanie zapakowane w folię zawiera książeczkę oraz dwie płyty: album solowy Tini Stoessel oraz muzykę z jej filmu. Oba krążki prezentują się niesamowicie! Są zaprojektowane skromnie i delikatnie, co przypadło mi do gustu. Dołączona książeczka jest równie ładna i znajdziemy w niej teksty piosenek (dzięki którym możemy urządzić chociażby domowe karaoke) do albumu solowego oraz dosyć sporą ilość zdjęć aktorki. Łączna ilość piosenek wynosi 21. Ich teksty są po hiszpańsku lub angielsku. 


Jeżeli chodzi o same utwory to są naprawdę genialne! To niesamowite, że od pierwszego wsłuchania płyta stała się moim bliskim przyjacielem. Z solowej płyty Tini zdecydowanie moimi ulubieńcami są "All You Gotta Do" oraz "My Stupid Heart". Pierwsza propozycja jest całkowicie w moim stylu. Od razu chcę przy niej tańczyć! Dokładnie przysłuchuję się każdemu słowu. Piosenka jest po prostu świetna! Jej tekst jest również fantastyczny. 

Natomiast utwór "My Stupid Heart" ma mocny charakter, jest wręcz tak jakby z pazurem! Piosenka opowiada o głupim sercu, które rozpada się i zakochuje. Koniecznie posłuchajcie piosenkę a cały tekst zrozumiecie bez problemu.  


Z drugiej płyty od razu spodobały mi się też dwie piosenki: "Losing The Love" oraz "Born To Shine". Druga opcja od razu mnie zauroczyła! Spodobał mi się przede wszystkim tekst, który jest dla mnie bardo motywujący. Opowiada on o marzeniach a także o tym, iż nigdy nie wolno się poddawać. Niezwykłe! Utwór "Losing The Love" jest natomiast spokojny, delikatny. Tekst jest smutny, gdyż opowiada o traceniu miłości. Przed oczami mam obraz Leona i Violetty, którzy byli dla siebie wszystkim, a ich miłość zaczęła się rozpadać. To bardzo przygnębiające. 

Warto też wspomnieć, iż na jednej z płyt (muzyka z filmu) znajdziemy dwie piosenki wykonywane przez Tini Stoessel i Jorge Blanco. Mianowicie są to "To Te Amo A Ti" oraz "I Want You"


Album jest naprawdę świetny i godny polecenia. Zawiera wspaniałe piosenki, dzięki którym mogę ulepszyć mój dzień. Polecam!

Macie płytę? Podoba Wam się recenzja? 

1 komentarz :

  1. Recenzja jest świetna, płyty nie mam ale wszystkie piosenki Tini królują na moim telefonie ;)

    disney-ourworld.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka