27.07.2016

Nowy film Disneya - "Mój przyjaciel smok"

Czy tylko ja mam wrażenie, że Disney nigdy nas nie przestanie zaskakiwać? Nowe produkcje, seriale i filmy. A co w tym wszystkim jest najlepsze? Mianowicie to, iż każda ich nowość wypada naprawdę dobrze. Przeczuwam, że i tym razem Disney nas nie zawiedzie nowym filmem p.t. "Mój przyjaciel smok". Osobiście nie mogę się już doczekać, aż film wejdzie do kin a stanie się to już w sierpniu! Tymczasem zapraszam Was do dalszej części wpisu, gdzie opowiem Wam co nie co o fabule Zapraszam!

filmik: YouTube DisneyFilmy

FABUŁA
Rzeźbiarz, pan Meacham, już od kilku lat bawi miejscowe dzieci opowiadając im historie o złym smoku mieszkającym w lesie zachodniego wybrzeża Ameryki. Córka "opiekuna", Grace, która jest leśnikiem uważa, że owe opowieści o potworze są po prostu śmiesznymi bajkami. Jej zdanie zmienia się, gdy poznaje dziesięciolatka o imieniu Pete, który twierdzi, że mieszka i wychowuje się sam w lesie, jedynie z tajemniczym smokiem o imieniu Elliot. Co najlepsze okazuje się, że Elliot może być smokiem, o którym opowiada miejscowy rzeźbiarz. Jego córka postanawia rozpocząć "śledztwo", gdzie jest dom Pete i skąd wziął się wśród krzaków. 

REŻYSERIA I SCENARIUSZ
Reżyserią filmu zajął się David Lowery, natomiast scenariuszem Toby Halbrooks i David Lowery. Produkcja została nakręcona w Nowej Zelandii.


GŁÓWNE POSTACIE
  • Oakes Fegley (Pete)  - główna postać, wychowuje się sam w lesie wraz z smokiem o imieniu Elliot
  • Robert Redford (Meacham) - ojciec Grace, miejscowy rzeźbiarz
  • Bryce Dallas Howard (Grace) - leśniczka
*Fabułę znajdziecie też tu: filmweb.pl*
ZWIASTUN
filmik: kanał DisneyFilmy

PREMIERA "MÓJ PRZYJACIEL SMOK" JUŻ 12 SIERPNIA!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka