18.07.2016

Matka i Córka - Podróż do marzeń

Disney Channel nie przestaje zaskakiwać i zachwycać nas nowymi filmami i serialami, które miały, lub dopiero będą mieć swoją premierę. Jednym z tych filmów jest "Matka i córka - Podróż do marzeń". Kiedy będzie miał swoją premierę i przede wszystkim o czym jest, dowiecie się w rozwinięciu posta!
"Matka i córka" to francuski film na podstawie serialu krótkometrażowego o podobnym tytule. Jest to pierwszy francuski film z kanonu Original Movies.

Barbara (Lubna Gourion) zostaje wybrana do międzynarodowego konkursu projektantów - World Fashion Summer Dress, który ma miejsce w Los Angeles i dziewczyna będzie musiała tam pojechać. Po błaganiach mamy, Isabella (Isabelle Desplantes) pozwala córce jechać, ale jedzie z nią. Przed dojazdem na miejsce matka i córka przeżywają razem wiele niezapomnianych przygód.

Jak widzicie, film przedstawia się bardzo ciekawie. Swoją premierę w Polsce będzie miał 23 lipca (sobota) o godzinie 18:00 w Disney Channel.
Nie przegapcie!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka