25.07.2016

Lodovica na Światowych Dniach Młodzieży!

Z pewnością wszystkie Lodofanaticas z utęsknieniem wyczekiwali swojej idolki w naszym kraju. Więc kiedy kilka dni temu ogłoszono, że Lodo przyjeżdża do Polski, w sieci zawrzało! Włoszka pojawi się na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie już w tym tygodniu! W rozwinięciu znajdziecie artykuł, jaki podała na ten temat jedna z radiowych stron. Zapraszam do czytania!
*źródło: eska.pl*

Lodovica Comello gościem Światowych Dni Młodzieży. Aktorka i piosenkarka znana z serialu Violetta zagra specjalny koncert w Krakowie. Sprawdź szczegóły koncertu Lodo podczas spotkania młodych katolików w Polsce.

Lodovica Comello przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Artystka wystąpi 27 lipca w seminarium Jana Pawła II przy ulicy Totus Tuus 32 w Krakowie. Początek koncertu planowany jest na godz. 20:20. W związku z wizytą Lodo na ŚDM, wytwórnia Sony Music Poland przygotowuje niespodzianki dla fanów artystki. O szczegółach poinformujemy was już wkrótce! (obserwujcie więc portal eska.pl)

Przyjazd artystki do Krakowa będzie już kolejną wizytą w Polsce. Polscy fani Lodo mieli już okazję podziwiać swoją idolkę w czerwcu zeszłego roku na koncercie w Warszawie oraz wcześniej na podpisywaniu płyty w Empiku. Aktorka i piosenkarka zdobyła rozgłos dzięki roli Franceski w niezwykle popularnym w Polsce serialu Violetta. Po zakończeniu przygody z tą produkcją, Lodovica postanowiła skupić się w pełni na swojej karierze muzycznej i obecnie przygotowuje się do wydania swojej trzeciej płyty, którą zapowiada singiel Non Cadiamo Mai, do którego teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Wybieracie się na ŚDM?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka