10.06.2016

Prosto zza kulis - "Obóz Kiwaka"

"Obóz Kiwaka" (z ang. Bunk'd) to nowy amerykański serial Disney Channel, który jest kontynuacją hitu - "Jessie". Z serialu, którego finał dobiegł końca, w nowej produkcji zobaczymy w głównych rolach: Skai Jackson, Peyton List, a także Karan Brar. Dziś przychodzę do Wam z specjalnym materiałem zza kulis, w którym dowiemy się jakie dowcipy robi się za kulisami, czy też co robią aktorzy, kiedy kończy się nagrywanie. Zapraszam do dalszego czytania!


MATERIAŁ OD DISNEYA 

STORY TIME… / CZAS OPOWIEŚCI
"Bunk’d to zabawny spin-off serialu Jessie" - zdradza Peyton List, która gra Emmę Ross. "W Jessie dzieciaki Rossów mieszkają w wielkim, luksusowym apartamencie w Nowym Jorku, gdzie wszystko mają podane na tacy. W Bunk’d Emma, Ravi i Zuri wyjeżdżają na obóz Kikiwaka w Maine, gdzie będą musieli ze wszystkim radzić sobie sami. To dla nich ogromna zmiana”.

CRAZY TALK… / SZALONA ROZMOWA
"W Bunk’d będą szalone akcje, szalone przygody, szalone stworzenia i szaleni ludzie!” - chichocze Karan Brar, która gra Ravi. „Zawsze dzieje się coś zabawnego"."Tak ogólnie nasze show jest absurdalnie śmieszne, ale jest też naprawdę cool, bo włożono w nie wiele serca. Bunk’d jest świetny”.


CREATURE MOMENTS 
"Obóz Kikiwaka wziął nazwę od starożytnego potwora, który podobno wędruje po lasach w Maine" - opowiada dalej Karan. „Kikiwaka to dziwne słowo, prawda? Powiedziano nam, że dziwne stworzenie powoli zbliża się do naszego obozu. Może któregoś dnia je spotkamy? "

ROPED IN… / WCIĄGNIĘCI…
"Emma, Ravi i Zuri poznają na obozie kilku nowych przyjaciół" - zdradza Peyton. „Dziewczyna imieniem Lou, która jest obozowym opiekunem, bardzo pomaga Emmie. Tłumaczy, na czym polegają jej obowiązki”.BEST FRIENDS FOREVER / PRZYJACIÓŁKI NA ZAWSZE 
To była wielka przyjemność grać z Mirandą May, serialową Lou" - €dodaje Peyton. „Grałyśmy najlepsze przyjaciółki w Bunk’d i naprawdę stałyśmy się sobie bardzo bliskie. To takie słodkie, prawda?"

THE NAME GAME...
"Każdy z domków na obozie Kikiwaka nosi nazwę innego zwierzęcia” - zdradza Miranda. „Emma, Zuri, Tiffany (grana przez Ninę Lu) and Lou mieszkają w Domku Świstaka. Poza tym na obozie stoi Domek Niedźwiedzia Grizzly i Domek Łasicy, gdzie nocują chłopcy”.


TOP SECRET…
"To naprawdę fascynujące grać w kontynuacji Jessie" - przyznaje Karan. „Na początku musieliśmy trzymać język za zębami, ale teraz już możemy o tym rozmawiać. Debby Ryan (gwiazda Jessie) cieszyła się razem z nami, że będzie kontynuacja losów naszych bohaterów. Myślę, że ona musi być podekscytowana, widząc, że dajemy z siebie wszystko i że tak wiele się od niej nauczyliśmy. To naprawdę cudowne”.

GAME, SET AND MATCH…
"Plan Bunk’d jest niesamowity"- wyjaśnia Miranda May. „Kiedy zobaczyłam plan po raz pierwszy, zrobił na mnie nieprawdopodobne wrażenie, bo nie miałam pojęcia, że będzie taki wielki. Jest wręcz ogromny! Nie sposób zauważyć każdego detalu. Mimo że domki są zbudowane wewnątrz wielkiego studia nagraniowego, to ma się wrażenie, że jesteśmy na zewnątrz na prawdziwym obozie. Czujesz, że jesteś w rzeczywistym miejscu w Maine, a nie w studiu telewizyjnym”.


SWEET TALK… / SŁODKA ROZMOWA
"€œPodobały mi się wszystkie przygody, które przeżyliśmy w serialu” - zdradza Nina Lu, która gra Tiffany. „Zawsze wpadamy w kłopoty! Drugi odcinek jest moim ulubionym, bo moja bohaterka po raz pierwszy odrywa słodycze i gry komputerowe! A potem Tiffany nieco szaleje”.

CAST AWAY… / EKIPA POZA STUDIEM
€œ"W naszej ekipie wszyscy się zakumplowaliśmy" - przyznaje Miranda May. „Po skończonym nagraniu spędzamy razem czas. Ciągle gramy w bilard, byliśmy też na kręglach. Dostaliśmy od Disney Channel fajne frisbee, więc robimy z nich użytek. Zazwyczaj wychodzimy na zewnątrz, żeby zagrać, ale czasami gramy też w studiu. Bywa naprawdę zabawnie”.


Specjalny pokaz pierwszego odcinka serialu już 10 czerwca o godzinie 17:30! Potem serial będzie emitowany od poniedziałku do piątku o 9:00 od 27 czerwca!

4 komentarze :

 1. Wywiad genialny, ale jak zwykle jakiś krótki i chciałoby się jeszcze więcej xD Nie mogę doczekać się serialu. Szkoda, że będzie leciał tak rano... Mam nadzieję, że powtórki będą popołudniami lub wieczorem ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super. Wcześniej o tych wszystkich rzeczach nie wiedziałam. Fajnie było poznać te ciekawostki przed obejrzeniem serialu ;)

  Zapraszam w wolnym momencie do mnie: jednorozcowodisneya.blogspot.com
  Zawsze odwiedzam stronę każdego, kto pozostawi komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wywiad, Kraina Disneya ma rację - szkoda, że wywiad jest krótki :D Oglądałam przedpremierowy odcinek i serial wydaje się być bardzo fajny :)
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny wywiad tak samo jak blog mam nadzieje że chociaż dopiero zaczynam osiągnę tyle co wy może macie jakieś rady dla początkującej? http://noweserialedisneychannel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka