24.06.2016

3 argumenty - dlaczego warto isc na film Tini?

Jak już zapewne wszyscy dobrze wiecie, film Tini Stoessel w polskich kinach swoją premierę będzie miał już 1 lipca tego roku. Niektórzy szczęściarze, którzy wzięli udział w jednym z konkursów mają szansę iść na przed premierę tej produkcji (jeżeli to ktoś z Was - dajcie koniecznie znać w komentarzu). Film na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. Jeżeli jednak nie jesteś jeszcze przekonany czy warto iść na film Martiny Stoessel "Tini: Nowe życie Violetty" to przedstawiam 3 argumenty, w których wyjaśnię dlaczego produkcja może być tak wyjątkowa.

Jeżeli nie znacie produkcji, to zapraszam serdecznie do zapoznania się z wpisem na ten temat: link
Pojawi się również książka o Tini, której recenzja niebawem: 


ARGUMENT NR.1 - KARIERA OD KULIS
W telewizji, show wszystko wygląda kolorowo. Kariera gwiazdy zazwyczaj przedstawiana jest jako pełna radości. Spotkania z fanami, wyjazdy w różne ciekawe miejsca, pobyt w drogich hotelach, podpisanie autografów, wydanie książki i oczekiwanie wiecznie dobrego humoru. Czyż tak nie jest? Gwiazda od każdej strony jest ataktowana przez paparazzi. Ludzie robią jej zdjęcia. Nie mówicie czasami, że też tak byście chcieli? Film Tini idealnie przedstawia karierę od kulis. Jej złe strony. Przemęczenie, brak prywatności, zbyt mało czasu na spotkanie się nawet z chłopakiem. Rzadko się o tym mówi, a jest to ważne. Materiał, w którym gwiazdą jest Martina, idealnie przedstawia życie artysty. Przejdźmy do kolejnego argumentu.

ARGUMENT NR.2 - POZNAJCIE TINI!
Ten film jest o Tini! Tak naprawdę prze dłuuuuuugi czas w internecie roiło się od Violetty. Ale ten film to przedstawienie Martiny. Niesamowite ujęcia na łódce, jej zakręcone życie, sympatia, fani i kariera, a w głównej roli serialowa Violetta.

ARGUMENT NR. 3 - NIEZWYKŁA OBSADA 
Oglądając produkcję ujrzycie - oprócz Tini, Jorge Blanco, których już dobrze znacie z "Violetty" - wielu niezwykłych aktorów, którzy są idealnym dopełnieniem filmu. Niesamowita Sofia Carson - znana z roli w "Następcach".  Leonardo Cecchi - sławny z tytułowej roli w serialu Disney Channel "Alex i Spółka".. Poza tym nie zabraknie przyjaciół Tini - Clary Alonso, Mercedes Lambre, Diego Ramos, których na pewno uwielbiacie z ról w "Violettcie".

FILM TINI JUŻ OD 1 LIPCA W KINACH!

2 komentarze :

  1. Super post zapraszam do mnie na konkurs http://noweserialedisneychannel.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Super post zapraszam do mnie na konkurs http://noweserialedisneychannel.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka