02.05.2016

Promosy - "Soy Luna"

Jak już zapewne wiecie z naszych poprzednich postów, niebawem zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego serialu Disney Channel - "Soy Luna". Jego fabuła zapowiada się naprawdę nieźle, a bohaterowie grający w nim mają niezwykłe charaktery, osobowości. Jednak dziś przychodzę do Was z wpisem, w którym przedstawię filmiki dotyczące owej produkcji. Zapraszam do dalszego czytania!


Luna Valente mieszka w Meksyku. Dorywczo pracuje jako dostawca jedzenie, a w wolnym czasie lubi przebywać ze znajomymi, a zwłaszcza przyjacielem Simonem, czy też godzinami jeździć na wrotkach po deptaku w Cancun. Życie Luny zmienia się o 300 stopni, gdy dowiaduje się, że przeprowadza się do stolicy Argentyny - Buenos Aires. Dziewczynie trudno jest zaaklimatyzować się w nowym miejscu, jednak wszystko się zmienia, gdy odwiedza tor wrotkarski Jam & Roller. Luna zakocha się, rozwinie swoje skrzydła i dowie się kim jest naprawdę.

Póki co na stronie disney.pl są dodane trzy widea. Pierwszy z nich jest zwiastunem serialu, drugi zaś zajawką, a trzeci piosenką pod tytułem "Alas". Jeśli jesteśmy już przy temacie tej piosenki, to muszę zdradzić, iż strasznie mi się podoba! Tak samo teledysk jest wspaniały. Natomiast na kanale Disney Channel Polska na YouTubie opublikowane są filmiki, w których przedstawione zostały dane postacie - Simon, Matteo, Luna, Ambar. W filmikach przedstawione są pasje, talenty postaci. Warto zobaczyć!

Na kanale znajdziemy również filmik zza kulis #1 i #2 (więc wynika z tego, iż będzie więcej tego typu materiałów). Oglądając je ujrzycie, jak aktorzy przygotowują się do sceny, w jaki sposób są przygotowani: makeup, stylizacje, fryzury. Są także zawarte wypowiedzi bohaterów. Wszystkie omówione filmiki są tutaj. Ponadto większość zapowiedzi jest emitowanych na antenie Disney Channel.

"Soy Luna" już 16 maja o 18:00 tylko w Disney Channel! Emisja kolejnych odcinków od pon. do czw.!

4 komentarze :

 1. Nie mogę się doczekać Soy Luny!
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. ja chce juz teraz lunę w tv!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Już coraz bliżej Soy Luna. Wytrzymamy :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka