05.05.2016

Maraton odcinków "Jessie"!

Niestety historia Jessie i dzieciaków: Zuri, Ravi'ego, Emmy, Luke'a Ross dobiega powoli końca. Zanim jednak oglądniesz wielki finał serialu zobacz maraton odcinków! Dzięki nim przypomnisz sobie wszystko to, co działo się dotychczas. Niezapomniane emocje, szalone przygody, śmieszne sytuacje - to tylko z "Jessie" już w każde soboty oraz niedziele o godzinie 13:20. Zapraszam serdecznie do dalszego czytania!


Jessie, młoda dziewczyna pochodząca z Teksasu, wyjeżdża do Nowego Jorku. Już na początku historii spotykają ją niezwykłe przygody. Na samym początku spotyka niezbyt miłego taksiarza, który wyrzucą ją pod blokiem, w którym mieszka czwórka dzieci, kamerdyner oraz wielka jaszczurka! Przez przypadek Jessie zapoznaje się z Zuri, jedną z dziewczynek z rodzeństwa bogatej rodziny Rossów. W ten sposób nastolatka z Teksasu zostaje opiekunką Zuri, Emmy, Luke'a oraz Ravi'ego. Po rozpoczęciu pracy jako Niania, poznaje przystojnego chłopaka - Tonego.

"Jessie" - jest to serial typu młodzieżowego, sitcom'u. Główne role: Debby Ryan, Skai Jackson, Cameron Boyce, Karan Brar, Kevin Chamberlin. Zostały wyemitowane cztery sezony owej produkcji. Finał ostatniej, czwartej, odbędzie się najprawdopodobniej 27 maja w Disney Channel. W związku z dużą popularnością "Jessie" powstało spin-off  - "BUNK'D", gdzie w rolach ujrzymy dalej: Skai Jackson, Karana Brara oraz Peyton List (premiera w Stanach Zjednoczonych: 31 lipca 2015 rok). Kiedy dowiem się o dacie premierzy w Polsce, napiszę wpis. Wracając do sedna wpisu, maratony odcinków z "Jessie" będą emitowane w każdą sobotę i niedzielę w Disney Channel o godzinie 13:20! 

MARATON ODCINKÓW "JESSIE" W KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ O 13:20 W DISNEY CHANNEL!

1 komentarz :

  1. Szkoda, że ten serial już się powoli kończy :(

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka