30.04.2016

"Soy Luna" - nowy serial w Disney Channel!

"Soy Luna" to nowy serial w Disney Channel opowiadający o przygodach Luny Valente mieszkającej w Meksyku. Dziewczyna pracuje dorywczo, a w wolnym czasie uwielbia spędzać czas ze swoimi znajomymi oraz jeździć na wrotkach pod deptaku w Cancun. Jej życie całkowicie się zmienia, gdy... Zapraszam do czytania!


Fabuła
Luna Valente mieszka w Meksyku. Dorywczo pracuje jako dostawca jedzenie, a w wolnym czasie lubi przebywać ze znajomymi, a zwłaszcza przyjacielem Simonem, czy też godzinami jeździć na wrotkach po deptaku w Cancun. Życie Luny zmienia się o 300 stopni, gdy dowiaduje się, że przeprowadza się do stolicy Argentyny - Buenos Aires. Dziewczynie trudno jest zaaklimatyzować się w nowym miejscu, jednak wszystko się zmienia, gdy odwiedza tor wrotkarski Jam & Roller. Luna zakocha się, rozwinie swoje skrzydła i dowie się kim jest naprawdę.


Postacie (główne) 
 • Luna
 • Simon 
 • Ambar
 • Matteo 
 • Delfina
 • Jazmin 


Ciekawostka
W serialu gościnnie wystąpi Sofia Carson znana głównie z roli Evie w filmie Disneya - "Następcach". Nie wiem, czy wiecie ale na stronie disney.pl znajdują się różne ankiety i quizy dotyczące "Soy Luny". Więcej postów na temat nowej produkcji już wkrótce! 

"Soy Luna" od 16 maja o 18:00 tylko w Disney Channel, a potem od poniedziałku do czwartku!

2 komentarze :

 1. Nie mogę doczekać się już tego serialu. Będzie to hit!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać Soy Luny! Myślę, że będzie jeszcze większym hitem od Violetty :)
  simplyzosia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka