24.04.2016

Saga ognia i wody. Mroczny przypływ. Tom III.

Wodne przygody syren powracają w III tomie napisanym przez świetną autorkę jaką jest Donnelly Jennifer. Trzecia część powieści nosi tytuł "Saga ognia i wody. Mroczny przypływ" i zapowiada się naprawdę niezwykle. Przyjrzyjmy się bliżej fabule, cenie oaz dacie premiery owej książki.


Książka "Saga ognia i wody. Mroczny przypływ. Tom III" opowiada o dalszych pzygodach Serafiny, która musi stawić czoła wrogom. Jej przyjaciółki, które są także syrenami niestety nie mogą jej pomóc, gdyż same walczą z wielkim problemem! Otóż Liga została uwięziona przez Rafe. Na jaw wyjdzie jeszcze wiele winnych sekretów, jeden z nich odkryje Rafa. Ponadto Mahi musi ukrywać się ze swoimi uczuciami i jest mu z tym coraz ciężej.

Wydawnictwo, które zajęło się wydaniem książki jest Zielona Sowa. Premiera III tomu miała miejsce w Polsce 20 kwietnia. Od czterech dni księgę można zakupić między innymi w sklepach Empik, także przez internet, gdzie aktualnie cena książki po promocji wynosi 29,49 złotych. Liczba stron wynosi 352. Zapraszam także do zapoznania się z innymi książki z tej serii: Saga ognia i wody. Gniewna fala i Saga ognia i wody. Wielki błękit.


ZAKUPICIE KSIĄŻKĘ? SPODOBAŁA WAM SIĘ?

1 komentarz :

  1. Akurat dzisiaj pojawiła się jej recenzja na moim blogu :) Książka jest świetna, polecam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka