15.04.2016

[Recenzja] - Magazyn "Następcy. Za kulisami".

Zapewne już wszyscy dobrze wiedzą, czym jest produkcja "Następcy", jednak na wstępie wpisu chciałabym powiedzieć kilka słów na ten temat. Owy film w reżyserii Kenny Ortega cieszył się w dzień premiery (jak i poza nim) bardzo dużą popularnością. Z tej okazji powstanie jego druga część, a już teraz na rynek wszedł magazyn powiązany z "Następcami". Jak się domyślacie, dziś przychodzę do Was z jego recenzją i zdjęciami. Zapraszam do dalszego czytania!


Produkt, który zrecenzuję moim czytelnikom to "Następcy: Za kulisami". Sam tytuł wskazuje już na to, że w środku znajdziemy różne ciekawostki, info zza kulis, czy też quizy. Książka od wydawnictwa "Egmont" zapowiada się bardzo fajnie - co jednak znajdziemy w środku? Zaczynajmy!

Na samym początku znajdziemy artykuł o Evie, córce złej królowej. W nim możemy przeczytać o hitach, kitach, najlepszej kumpeli według Evie i wiele więcej. Ponadto znajdziemy także ciekawostkę, o której nigdy nie słyszałam, a Wy? Sofia Carson grająca Evie ma kolumbijskie korzenie! Ta strona zdecydowanie spodobała mi się, Następnie jest umieszczone kilka zdjęć, wpis polegający na tym samym co artykuł o Evie tyle, że w nim przeczytamy o Jay'u - synie Dżafara. Dla fanów quizów mam dobrą wiadomość. W książce znajdziecie niejeden test na temat bohaterów. Także w magazynie został umieszczony duży plakat. Ostatni wpis polegający na przedstawieniu z bliska danego bohatera dotyczy Loonie, czyli córki Mulana. Wiedzieliście może, że najlepszą kumpelą Lonnie jest Audrey? Ostatnie strony poświęcone są modzie i urodzie. Dowiemy się na przykład o stylu Jay'a, a również przeczytacie o akcesoriach. Czeka na Was oczywiście test, w którym można wykazać się swoją wiedzą, które stylowe akcesoria pasują do ich posiadaczki. Jak sądzicie, dalibyście radę? Ja dałam! Na koniec chciałabym napisać kilka zdań od siebie, o mojej własnej opinii. Moim zdaniem magazyn jest godny polecenia. Zawiera ciekawe zdjęcia, interesujące wpisy oraz świetny plakat i naklejki - czyli, jak dla mnie wszystko to co powinna zawierać prawdziwa gazeta. Zdecydowanie polecam!


Dziękuję Disneyowi za przesyłkę. 

Macie już magazyn? Co o nim sądzicie? Jak podobała Wam się recenzja? Już niebawem "Następcy2"!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka