23.04.2016

Przepisy kucharskie w stylu Disneya!

Ostatnio na kanale Disney na YouTube natknęłam się na wiele niezwykłych przepisów kucharskich inspirowanych różnymi produkcjami Disneya. Od razu postanowiłam, iż przedstawię je Wam w jednym z postów, gdyż są one naprawdę magiczne. Zacznijmy kucharską przygodę wraz z Disneyem!


Wszystkie owe przepisy znajdziecie na kanale Disney na YT - KLIK. Są one inspirowane Disneyem, a co jest najlepsze, na video pokazane jest krok po kroku, jak wykonać dany przysmak. Taka instrukcja według mnie jest dużym ułatwieniem, zwłaszcza dla osób zaczynających swoją przygodę w kuchni. Składniki potrzebne do przygotowania snacku są udostępnione na zagranicznej stronie Disneya - KLIK

Co powiecie na słodkie, różowe babeczki w stylu Minnie? A co sądzicie o ciasteczkach z motywem Ballo Bare? Oczywiście to tylko nieliczne przykłady dań, gdyż jest ich o wiele więcej, a każdy z nich ma swój niesamowity charakter. Niektóre przepisy są przygotowane z owoców/warzyw, zaś inne ze składników bardziej słodkich, na przykład czekolady. Jeżeli chodzi o trudność oraz czas wykonania danej potrawy - każdy może znaleźć coś pod swój gust.

W tym poście dodaję jeszcze linki do niektórych przepisów. Natomiast jeśli chcecie, bym któryś z nich ewentualnie wykonała sama (z malutką pomocą) dajcie znać w komentarzu! 
CO SĄDZICIE O PRZEPISACH? ZROBICIE KTÓRYCH Z NICH? :-)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka