27.04.2016

[Pod lupa miesiąca] - Maj

Już za kilka dni rozpocznie się maj - przedostatni miesiąc przed długo wyczekiwanymi wakacjami. Aby umilić Wam jeszcze dwa miesiące nauki, kanały Disneya przygotowały dla swoich widzów wiele świetnych premier, takich jak "Soy Luna", o której w internecie jest już duży szum. Ponadto czeka nas jeszcze wiele niespodzianek.


Disney Channel 
Nie przegap długo przez Ciebie wyczekiwanej premiery nowego serialu - "Soy Luna". Luna jest dziewczyną mieszkającą z rodzicami z Cancum w Meksyku. Nastolatka ma grupę przyjaciół, chodzi do szkoły, a także kocha jeździć na wrotkach. Jej całe życie komplikuje się, gdy jej rodzice dostają propozycję pracy w Beunos Aires. Dalsze losy śledź już niebawem. Fani muzyki koniecznie muszą oglądnąć największe show muzyczne - Radio Disney Music Awards. Najlepsze gwiazdy muzyki odbiorą nagrody, które wręczą im aktorzy Disney Channel.

  • "Soy Luna" - premiera pierwszego sezonu 16 maja o 18:00
  • Radio Diseny Music Awards - 27 maja o 18:00 

Disney XD
Nie przegap premierowych odcinków "Strażników Galaktyki"! Dla przypomnienia: w kampanii promującej produkcję "Strażnicy Galaktyki" wzięli udział polscy youtuberzy: JDabrowsky, Kiślu, Smav i Thor. Od 25 kwietnia trailer z ich udziałem będzie można zobaczyć na kanale Disney XD. Cały miesiąc z Marvelmanią. Ponadto oglądaj całkiem nowe przygody Hulka i Agentów M.I.A.Z.G.I. oraz bohaterskie starcie w serialu "Mega Spider-Man kontra Podstępna Szóstka".

  • Trailer z youtuberami - od 25.04 do 13.05 codziennie o 18:25 przed serialem "Strażnicy Galaktyki" 
  • Marvelmania - codziennie od 16 maja o 19:45
  • "Mega Spider-Man kontra Podstępna Szóstka" - codziennie od 16 maja o 19:50

CO WAM SIĘ NAJBARDZIEJ SPODOBAŁO? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka