01.04.2016

[Pod lupą miesiąca] - KWIECIEŃ 2016

Kwiecień to jeden z moich ukochanych miesięcy! Uwielbiam czas, kiedy to na zewnątrz robi się cieplej i można dłużej przebywać na świeżym powietrzu, a przyroda budzi się do życia: rozkwitają nowe rośliny. Jak zawsze Disney przygotował dla nas niezwykłe premiery, nowe filmy i seriale, więc do upragnionego lata z pewnością nudzić się nie będziemy. Na samym początku mogę Wam zdradzić, iż w Disney Channel już za kilka dni wystartuje całkiem nowy serial - "Evermoor: Kroniki". 

Znalezione obrazy dla zapytania miraculum biedronka i czarny kot disney info polska

Disney Channel 

Nowa produkcja "Evermoor: Kroniki" opowiada o amerykańskiej nastolatce Tarze Bailey, która przeprowadza się wraz ze swoimi najbliższymi do ponurej angielskiej wioski Evermoor. Pomimo, iż dziewczyna nie wymaga czegoś nad niezwykłego, na swojej drodze znajduje magiczny gobelin. Jaka jest jego funkcja? Gobelin przepowiada przyszłość! Ktoś będzie bardzo chciał się pozbyć Tary oraz jej rodziny - kto tak chce jej dokuczyć? Tego dowiecie się oglądając serial już niebawem. Ponadto nie przegap premier w specjalnym bloku programowym - Przybij Piątek - "Jessie", "Przyjaciółki od czasu do czasu", " K.C. Nastoletnia agentka". Również oglądaj kreskówki - "Wodogrzmoty Małe", "7K", "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot", "Star Butterfly kontra siły zła". 

Przypominam również o wprowadzającym do "Evermoor: Kroniki" godzinnym filmie, który dostępny jest już na platformach VOD. 
  • Kreskówki  - od poniedziałku do czwartku od 15:00. 
  • "Evermoor: Kroniki" - od 11.04. o 19:00. 
  • Przybij piątek - w każdy piątek o 16:30. 

Disney XD

"Star Wars: Rebelianci" powracają do swoich fanów z nowymi odcinkami! Zdradzam, że w pierwszym odcinku występować będzie sama księżniczka Leia. Oglądaj także wszechświat, który walczy z czarnymi dziurami, mieszkańcami obcymi kompletnie z innego wymiaru. Na ratunek przybędą wtedy "Astro-Małpy". Czy zdołają one pomóc? Pamiętaj, by zobaczyć finał ostatniego sezonu produkcji "Szczury laboratoryjne" opowiadającym o nastoletnim chłopaku zwącym się Leo. 
  • "Astro-małpy" - codziennie o 16:10. 
  • "Star Wars: Rebelianci" - w sobotę od 2.04 o 9:30. 
  • "Szczury laboratoryjne" - codziennie od 18.04 o 19:50, finał sezonu 29.04. 
Co spodobało Wam się najbardziej? 

1 komentarz :

  1. Miraculum podbiło moje serce <3 Czekam na Evermoor Kroniki :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka