21.04.2016

"Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" - nowe odcinki!

Od kilku dni na antenie Disney Channel mogliście już zobaczyć zwiastuny nowych odcinków serialu "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot". Uważnie je oglądając można się domyśleć ileż będzie nowych  niezwykłych zwrotów akcji, czy też zawirowań i kłopotów! Biedronka i Czarny Kot są w pełnej gotowości, by oczarować niespodziankami swoich fanów!


Fabuła
Bohaterami tego serialu są Marinette i Adrien. Ta dwójka została wybrana na wybawców Paryża. Dostają oni specjalną misję, która polega na schwytaniu Akumanów, czyli złych stworów. Ochraniając miasto zamieniają się w superbohaterów! Marinette w Biedronkę, zaś Adrien w Czarnego Kota. Czeka ich jednak więcej niespodzianek niż sądzą!
Bohaterowie
Miraculum (Marinette) -  licealistka lubiąca pomagać ludziom. Jej ogromną pasją jest tworzenie biżuterii. Dziewczyna, a tak naprawdę superbohaterka posiada zdolności manualne!

Czarny Kot (Adrien) - jest synem paryskiego projektanta mody. Ponadto Adiren uczęszcza na rozmaite zajęcia pozalekcyjne, na przykład malarstwo, czy nauka języka chińskiego.
 Nowe odcinki
Nowe odcinki super serialu "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" można obejrzeć od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:05. Oczywiście tylko w Disney Channel! Poza tym urywki z odcinków są dostępne na kanale Disney Channel Polska na YouTubie - kliknij,aby przenieść się na stronę.

Będziecie oglądać? Czekacie uważnie na zwroty akcji? Nowe odcinki tylko w Disney Channel!

3 komentarze :

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka