11.04.2016

Konkurs "Evermoor: Kroniki"!

Disney Channel przygotowuje dla nas wiele niezwykłych niespodzianek. Teraz, z okazji premiery "Evermoor: Kroniki" zorganizował dla fanów owej produkcji konkurs, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Jesteście ciekawi, jak brzmi zadanie konkursowe? Zapraszam do czytania!


Informacje na temat konkursu 
  • Aby wziąć udział w konkursie musisz pod postem na facebooku Disney Channel Polska (klik) odpowiedzieć na pytanie: Jak wykorzystałbyś moc Najwyższej Eweryny, którą posiada Tara w serialu "Evermoor" i "Evermoor: Kroniki"?
  • Dziesiątka osób, która napisze najbardziej kreatywną odpowiedź zostanie nagrodona zestawem gadżetów z serialu "Evermoor: Kroniki" - zeszytem, frisbee oraz słuchawkami. Jak widać - warto! 
  • Konkurs trwa do 12.04 do godzinki 23:59 
Regulamin: klik

Dla przypomnienia o serialu:

"Evemoor: Kroniki" to serial opowiadający o przygodach nastolatki Tary Crossley, która wraz z rodziną przeprowadza się do posępnej angielskiej wioski Evermoor. Na miejscu pozna gobeliny przepowiadające przyszłość oraz wielką sympatię - Camerona. "Evermoor: Kroniki" od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 tylko w Disney Channel!

Weźmiecie udział? Podoba Wam się konkurs? Dajcie znać w komentarzu!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka