10.04.2016

[Evermoor: Kroniki] - Do zakochania jeden krok, kochająca rodzina

Premiera "Evermoor: Kroniki" odbędzie się już 11 kwietnia w Disney Channel, w związku z czym dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym postem dotyczącym nowej produkcji. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się rodzinie Tary oraz po krótce jej sympatii - Cameronie. Jesteście ciekawi dalszej części posta? Zapraszam!


 "Evemoor: Kroniki" to serial opowiadający o przygodach nastolatki Tary Crossley, która wraz z rodziną przeprowadza się do posępnej angielskiej wioski Evermoor. Na miejscu pozna gobeliny przepowiadające przyszłość oraz wielką sympatię - Camerona. 

Tara na miejscu pozna chłopaka o imieniu Cameron. Jest on przystojniakiem, który podoba się zarówno Tarze jak i Belli. Ta sytuacja może doprowadzić do kłótni! Jak sądzicie, której siostrze poszczęści się bardziej i będzie miała okazję być dziewczyną Camerona? Wspomnę jeszcze, iż rolę tego bohatera odgrywa Finney Cassidy. 


W ponurym miejscu, jakim jest miasteczko Evermoor, dziewczynę czeka wiele niezwykłych historii. Dzielna postać pragnie jedynie dobrych stopni, chłopaka oraz spokojnego życia. W rzeczywistości oczekiwania wyglądają nieco inaczej. Bowiem Tara spotka gobeliny, które przepowiadają przyszłość. Strzegą je Eweryny, które za wszelką cenę chcą się pozbyć Tary oraz jej rodziny. Czy dziewczyna zdoła uratować swoją rodzinę? Uważam, że spoczywa na niej i na jej przyjaciołach wielka misja. Jestem jednak przekonana, iż Tara poradzi sobie ze złymi mocami! 

Mamą Tary jest Fiona, ojczymem - Rob, bratem - Jake, przyrodnim bratem - Sebastian, a przyrodnią siostrą - Bella, która jest zbuntowaną nastolatką. Natomiast przyjaciółką Tary jest Sorsha, która szkoli się, by zostać w przyszłości Eweryną. W serialu pojawi się również ciocia Tary - Bridget. Myślicie, że rodzina szybko zaaklimatyzuje się w nowej miejscowości?

Jak sądzicie, czy Tara uratuje swoją rodzinę? Oglądaj "Evermoor: Kroniki" już 11 kwietnia tylko w Disney Channel!

1 komentarz :

  1. Osobiście shippuję Tarę i Camerona :D Tara na bank uratuje rodzinę :)
    simplyzosia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka