04.03.2016

"W głowie się nie mieści" nagrodzone Oscarem!

Oscar to coroczna Nagroda Akademii Filmowej. W tym roku (28 lutego) w Stanach Zjednoczonych także odbyła się ta niesamowita gala, na której przyznano złote statuetki. Nagrodzono wiele wspaniałych artystów, aktorów, filmów czy też piosenkarzy. Również film Disneya został zauważony i uznany za najlepszy film animowany. Mowa dokładnie o produkcji takiej jak "W głowie się nie mieści". Zapraszam do dalszego czytania!


"W głowie się nie mieści" - to animowany film w reżyserii Pete Docter wyprodukowany w USA. Opowiada on o przygodach nastoletniej Riley, którą miotają emocje: radość, gniew, smutek i inne. W Polsce premiera tej produkcji odbyła się 1 lipca ubiegłego roku. Film można było oglądnąć w kinach. Dostał ponad 20 nominacji i wiele nagród. 

Na tegorocznej gali rozdania Oscarów owy film zdobył statuetkę w kategorii Najlepszy Film Animowany! Jest to na pewno duże wyróżnienie dla świata Disneya, producenta, reżysera, osoby, która stworzyła muzykę, a też dla wytwórni Pixar Animation Studios Walt Disney Pictures. Ta niemal stuminutowa produkcja podbiła serca wielu ludzi.

Osobiście bardzo się cieszę z tej wygranej. Uważam, że była to słuszna decyzja, gdyż animacja jest naprawdę godna polecenia i oglądnięcia.

Cieszycie się? Uważacie, że była to słuszna decyzja? 

3 komentarze :

 1. Uwielbiam ten film!
  http://ludmi234.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://swiatdisneya123.blogspot.com/2016/03/miesiac-z-serialem-miraculous-biedronka_6.html#more Zapraszamy! nowe odcinki Biedronki i Czarnego Kota tylko u nas! Od 12 odcinka!

  OdpowiedzUsuń
 3. https://ask.fm/zcpolandteams Chciałabym zaprosić na aska, ponieważ dzisiaj odbywa się wieczorek tematyczny. Tematem jest przyjaźń Belli Thorne i Zendayi, które możecie znać z serialu "Taniec rządzi" z roli Rocky i Cece ☺ Cała impreza zaczyna się o 18.00, serdecznie zapraszam!

  btw, nie oglądałam jeszcze tego filmu, ale mam w zamiarach. miejmy nadzieję, że słusznie sobie zapracował na nagrodę

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka