08.03.2016

Nowa kampania Disney XD

Właśnie ruszyła nowa kampania Disney XD powiązana z nowym serialem animowanym - "Strażnicy Galaktyki". W owym projekcie udział wzięli polscy Youtuberzy tacy jak: Thorek, Smav, JDabrowsky oraz Kiślu. Kampania ma na celu promowanie nowej produkcji oraz przedstawieniaekanału Disney XD. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu posta! 


"Strażnicy Galaktyki" - to nowy serial opowiadający o przygodach awanturnika Petera, który po tym, jak kradnie artefakt zostaje punktem docelowym pościgu. By uciec prześladowcy Peter zostaje zmuszony do zawarcia niezwykłego przymierza  z czwórką opryszków: Grootem, Gamorą, Draxem Niszczycielem i Rocketem. Gdy na światło dziennie wyjdzie prawdziwa moc artefaktu paczka indywidualistów zawrze szyki. 

Nowa kampania Disney XD ma na celu promocję serialu oraz prezentowanie tego kanału. Teaserem tego projektu jest casting, w którym to Youtuberzy wcielają się w pięć postaci ze "Strażników Galaktyki". Na ich kanałach są opublikowane filmiki, gdzie można zagłosować, w którego bohatera każdy z Youtuberów zamieni się w zwiastunie tego serialu. Głosowanir trwa od 5 do 13 marca. Zwiastun z ich udziałem już w kwietniu w Disney XD. 

Ich viedea castingowe znajdziecie tutaj: 

Premierowe odcinki od poniedziałku do piątku tylko w Disney XD!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka