17.03.2016

"Lwia Straż" - czyli kontunuacja "Króla Lwa"

Już niebawem na kanale Disney Junior zadebiutuje specjalny odcinek "Lwia Straż: Powrót". Natomiast w następnym miesiącu (w kwietniu) wyemitowany zostanie pierwszy sezon produkcji "Lwia Straż", która jest kontynuacją "Króla Lwa". Czego jeszcze magicznego możemy się spodziewać w nowym serialu, którego akcja rozgrywa się na sawannie? Zapraszam do dalszego czytania!


Piosenkę do serialu wykonują Łozo i Tomson, których możecie już kojarzyć z programu "The Voice od Poland" oraz zespołu, który tworzą - Afromental. Piosenkę możecie posłuchać tutaj: klik. Następną niespodzianką jest informacja, iż film pod tytułem "Król Lew" będzie puszczany w kinach Helios.
 
Pokazy filmu odbędą się w całej Polsce w sieciach kin Helios 19, 20, 28 i 29 marca.
 
Historia toczy się na sawannie. Najważniejszym bohaterem serialu jest Kion - drugi syn Simby oraz Nali. Postać ta zostaje przywódcą Lwiej Straży, która jest paczką zwierząt ochraniającą Lwią Ziemię. Owej Ziemi pilnowały zawsze najodważniejsze lwy. Kion postanowił to jednak zmienić i zaprosić do straży swoich przyjaciół. Jak akcja potoczy się dalej? Tego nie możecie przegapić! Odcinek specjalny, który będzie trwał godzinkę jest rozpoczęciem przygód. Natomiast kontynuację odbiorcy będą mogli oglądać już za niedługo w animowanej serii "Lwia Stróż".

 
Premiera odcinka specjalnego "Lwia Straż: Powrót" 26 marca o godz. 9:00 w Disney Junior.
 
Premierowe odcinki "Lwiej Straży" od 18 kwietnia o 18:30 także w Disney Junior!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka