21.03.2016

Feliz Cumple Tini!

Dziś, w dzień wagarowicza i pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, swoje dziewiętnaste urodziny obchodzi Martina Stoessel! Pomimo, iż w Argentynie jest obecnie ranek, gwiazda już dodała na swojego Instagrama i Twittera posty o jej urodzinach. Z Instagrama możemy wywnioskować, iż świętowała je już wczoraj. Zapraszam do rozwinięcia posta!
Niedzielne świętowanie

Wczoraj na Insta Martiny wpłynęły 2 zdjęcia z których wiadomo, że obchodziła ona urodziny. Na jednym z nich widać słodkości, które Tini dostała w prezencie od firmy lulumarket, powiem szczerze, że można tylko pozazdrościć. No bo kto w urodziny nie chciałby zjeść takich pysznych pączusiów w czekoladzie z lentilkami? Chyba tylko osoba na diecie!
Nie obyło się także bez corocznego "sto lat", myślenia nad życzeniem i zdmuchiwania świeczek! Pamiętacie, w tamtym roku również Tini dodała podobny filmik. 

Życzenia

1. Feliz Cumple Tini! Te amo mucho! - Wszystkiego najlepszego Tini! Kocham cię bardzo!
2. Te deseo toda la felicidad en este dia special! - Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze w tym szczególnym dniu.
3. Espero que todos tus deseos se hagan realidad! Feliz Cumple! - Mam nadzieję, że wszystkie twoje marzenia się spełnią! Wszystkiego najlepszego!
4. Feliz Cumple! Polonia te ama! - Wszystkiego najlepszego! Polska Cię kocha!

Akcja na tt 
Polskie Tinistas zorganizowały specjalną akcję urodzinową od polskich fanów. Co zrobić? Nic prostszego! Wystarczy po prostu spamować do Tini hasztagiem

#FelizCumpleTiniDesdePolonia
 
FELICES 19 TINI!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka