29.02.2016

[Pod lupą miesiąca] - Marzec 2016

Jak co miesiąc przychodzę do Was z postem, w którym znajdziecie wszystkie informacje na temat nowych premier emitowanych na kanałach takich jak: Disney Channel oraz Disney XD. Jutro rozpocznie się już Marzec - co przygotowały anteny dla swoich odbiorców w tym miesiącu? Zapraszam do dalszego czytania!

Disney Channel


Przyjaciele, melodia oraz śpiew. Bohaterowie serialu "Alex & Spółka" rozpoczynają drugi rok nauki. Oglądaj dalsze historie tej paczki, która spotyka się w opuszczonej sali. Ponadto pamiętaj o premierowych odcinkach w specjalnym bloku programowym: "Liv i Maddie", "To nie ja", "Dziewczyna poznaje świat", "K.C. Nastoletnia Agentka". Potem poznaj Simbę i Nali - Kiona - oraz jego przyjaciół z Lwiej Straży. Odważny Kion zostaje wybrany na przywódcę Lwiej Straży. Co będzie dalej?

  • "Alex & Spółka" - od 7.03 o 20:00
  • Przybij Piątek (blok programowy) - w każdy piątek od 16:30
  • "Lwia Straż: Powrót" - 26.03 o 11:55
Disney XD
W Disney XD odbędzie się premiera nowego, pełnego akcji serialu - "Marvel: Strażnicy Galaktyki" opowiadający o przygodach postaci takich jak: Rocket, Gamora, Groot, Drax Nauczyciel i Star-Lord. Poznaj również niezwykłych znajomych - Kornisz i Fistach. Pokażą Ci oni bowiem jak być najbardziej oryginalnym z oryginalnych. Na podwieczorek "Astro-małpy", które są zawsze przygotowane na wielkie akcje.
  • "Marvel: Strażnicy Galaktyki" - codziennie od 14.03 o 18:25
  • "Kornisz i Fistach" - codziennie od 29.02 o 16:35
  • "Astro-małpy" - codziennie od 28.03 o 16:10WIDZIMY SIĘ W NASTĘPYM MIESIĄCU!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka