05.02.2016

[Miraculum: Biedronka i Czarny Kot] - Piosenka tytułowa

"Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" to nowa animacja Disney Channel opowiadająca o niesamowitych historiach Marinnete i Adriena. Dostają oni bowiem specjalną misję. Chroniąc miasto przybierają niezwykłe postacie - Marinette zamienia się w Biedronkę, natomiast Adrien w Czarnego Kota. Kilka dni temu YouTube Disney Channel Polska dodał piosenkę tytułową w wykonaniu dwóch świetnych artystów. Jak ona brzmi? Zapraszam do dalszego czytania!


Piosenka została wykonana na potrzeby nowego serialu - "Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" - więcej informacji o nowej produkcji znajdziecie na naszym blogu - klik. Ową piosenkę zaśpiewali artyści tacy jak: Lanberry oraz Kuba Jarzyk.


Jeżeli checie dowiedzieć się trochę więcej o osobach, które wykonały piosenkę to koniecznie wejdźcie na kanał YouTube Disney Channel Polska (klik), gdzie Sylwia Lipka przeprowadziła wywiad z Kubą oraz Lanberry. Zaś, jeśli chcesz poznać kulisy, co się działo na planie itd. to oglądnij vloga Sylwii (klik).


Według mnie piosenka jest po prostu wspaniała! Niesamowite dwa głosy połączone w jednym utworze to idealna kompozycja. Tekst jak i sama piosenka bardzo mi się spodobała. Po pierwszym wysłuchaniu melodia wpadła mi w ucho. Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem! 

"MIRACULUM: BIEDRONKA I CZARNY KOT" TYLKO W DISNEY CHANNEL 8 LUTEGO O 17:05!

2 komentarze :

  1. Mają piękne głosy! Mlźesz jeszcze wstawić wywiady z Sylwią Lipką :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zgadzam się, mają cudowne głosy. Wywiady dodam dziś lub jutro. :)

      Usuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka