08.01.2016

[Pod lupą miesiąca] - Styczeń 2016

Styczeń to pod wieloma względami magiczny miesiąc. Dużo śniegu (choć w tym roku nie jest jakoś bardzo biało), Nowy Rok, wolne dla niektórych województw i... nowe premiery w Disney Channel i Disney XD! Owe kanały w Styczniu przygotowały dla swoich widzów liczne niespodzianki. Między innymi: premiera 3. sezonu "Liv&Maddie" i wiele więcej. Zapraszam do dalszego czytania!


DISNEY CHANNEL 
"Liv&Maddie" - jeden z popularniejszych seriali ma swoją premierę 3 sezonu! Czy uzdolniona Liv dostanie nową rolę w telewizji, czy Maddie otrzyma stypendium? A może dołączą nowe gwiazdy do obsady? Tego dowiesz się oglądając nowy sezon! Ponadto premiera nowej produkcji - "Poradnik zakręconego gracza". Serial opowiada o historiach Conora, który jest świetny w grach wideo. 

Pamiętajcie, by nie przegapić również Popołudnia z kreskówkami. 

Liv&Maddie - premiera 3 sezonu 8 stycznia o 16:30
Popołudnie z kreskówkami - od 4 stycznia o 15:00
Poradnik zakręconego gracza - od 4 stycznia o 19:25


DISNEY XD
Na kanał Disney XD powracają Supa Strikas, wracają one bowiem z czwartym sezonem! W każdy weekend oglądaj niesamowite familijne filmy, a wśród nich: Opowieści na dobranoc, Na psa urok. Ponadto oglądaj drugi sezon serialu W te i nazad, o niezwykle optymistycznym podróżniku. 

Filmy - weekendy o 12:45 
Supa Strikas - soboty od 23.01 o 9.00 
W te i nazad - codziennie od 18.01 o 16:55


DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM MIESIĄCU!

1 komentarz :

  1. Super post!Uwielbiam twój blog.A ja zapraszam do siebie. http://ludmi234.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka