28.01.2016

[Pod lupą miesiąca] - Luty 2016

Jak co miesiąc przychodzę do Was z postem o wszystkich premierach, które przygotowały dla nas kanały: Disney Channel oraz Disney XD. W lutym na widzów czekają między innymi: popołudnia z kreskówkami, czwarty sezon Supa Strikas, premiera filmu w Disney Channel i wiele więcej! Co jeszcze magicznego czeka nas w lutym? Zapraszam do dalszego czytania!


Disney Channel
Na fanów niezwykłych animacji czekają codziennie popołudnia z kreskówkami. W bloku programowym możesz oglądać takie seriale jak: "7K", "Super Baloo", "Amerykański smok Jake Long", a także premierowo "Miraculum: Biedronka i czarny kot" (więcej informacji o tej animacji: klik). Nie przegap również premiery nowego filmu Disney Channel - "Moja niewidzialna siostra" opowiadający o projekcie naukowym Cleo, który sprawia, że jej siostra staje się niewidzialna!

  • "Miraculum: Biedronka i czarny kot" - od 8 lutego o 17.05
  • "Moja niewidzialna siostra" - 26.02 o 18.00
  • Popołudnie z kreskówkami - codziennie o 15.00!

"Miraculum: Biedronka i czarny kot".

Disney XD
Do Disney XD dołącza dwójka kumpli - Fistach i Kornisz. Ta dwójka pokaże Wam w zaskakujący sposób jak być najbardziej oryginalnym z oryginalnych . "Supa Strikas" powracają z czwartym sezonem! Na widzów czeka wiele niesamowitych sportowych emocji. Nie zapomnij też oglądnąć finału drugiego sezonu serialu "Oddział specjalny".
  • "Supa Strikas" - soboty o 9.00
  • Kornisz i Fistach - codziennie od 29.02 do 16.35
  • "Oddział specjalny" - 22.02 o 20.20 (finał 2 sezonu). 


Widzimy się już w następnym miesiącu!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka