24.01.2016

"Miraculum: Biedronka i Czarny Kot" już niebawem w Disney Channel!

"Miraclum: Biedronka i Czarny Kot" to nowy serial opowiadający o dwóch nastolatkach: Marinette i Adrien, którzy dostają specjalną misje. Chroniąc miasto zamieniają się oni w niezwykłe postacie - Marinette w Biedronkę, a Adrien w Czarnego Kota! Czeka na nich wiele niezwykłych historii... Jakich? Ciekawych zapraszam do dalszego czytania!


Bohaterami tego serialu są Marinette i Adrien. Ta dwójka została wybrana na wybawców Paryża, dostają specjalną misję, która polega na schwytaniu Akumanów, czyli złych stworów. Ochraniając miasto zamieniają się w superbohaterów! Marinette w Biedronkę, zaś Adrien w Czarnego Kota. Jednakże te dwie postacie nie znają swoich realnych tożsamości. Marinette nie wie, że w jej superbohatera wciela się chłopak, w którym potajemnie się podkochuje - Adrien, natomiast on nie ma zielonego pojęcia, iż Biedronka to Marinette, którą uważa za przyjaciółkę.


Marinette jest pełną entuzjazmu, szczerą i optymistyczną dziewczyną, a także superbohaterką. Urodziła się w Paryżu, mieszka w lokalu z widokiem na katedrę Notre-Dame. Dziewczyna posiada zdolności manualne, jej pasją jest tworzenie ubrań, biżuterii, torebek itd. Bohaterka prowadzi swój pamiętnik, a w pokoju ma drewniany manekin, który przydaje się jej do realizacji swoich modowych projektów. Czasami jednak ćwiczy na nim kung-fu. 


Jej cele? Łapać Akumany, podbić serce Adriena, swoją tożsamość podtrzymywać w sekrecie i wiele więcej! Biedronka ma skrzydła, czułka, potrafi chodzić po sufitach, ścianach dokładnie jak owad. 


Adrien jest synem znanego paryskiego projektanta mody. Ze swojej willi ma widok na Wieżę Eiffla. Ma prawie wszystko, brakuje mu jedynie zwykłego życia. Adrien uczęszcza na rozmaite zajęcia pozalekcyjne: malarstwo, nauka języka chińskiego to tylko nieliczne z zajęć. W dzieciństwie postać miała wypadek, dlatego chodzi o lasce. 


W serialu pojawiają się również takie postacie jak: najlepsza przyjaciółka Marinette - Alya, koleżanka Adriena - Alix, mentor Marinette i Adriena - Dziadek Fu, złe charaktery i inni. 


Polską wersję piosenki tytułowej śpiewają Lanberry (Małgorzata Uściłowska) i Jakub Jurzyk. Premiera teledysku już 29 stycznia na kanale YouTube Disney Channel Polska (klik -> kanał).

Lanberry 

Jakub Jurzyk

#DisneyBiedronka #DisneyLadybug #DisneyMiraculum 

PREMIERA "MIRACULUM: BIEDRONKA I CZARNY KOT" JUŻ 8 LUTEGO TYLKO W DISNEY CHANNEL!

5 komentarzy :

 1. Jak myślisz kto wygra BLOG ROKU 2015?

  OdpowiedzUsuń
 2. Psychofanka Kotów17 lutego 2016 22:52

  Jestem za starą na to wariatką, która niestety uzależniła się od tego serialu po zaledwie kilku jego odcinkach.Trudno...kocham Czarnego Kota, kocham, kocham, kocham, KOCHAM! Choć Biedronkę i pozostałe postacie też lubię, oczywiście z wyjątkiem Chloe. Skracając moją dość chaotyczną i zbędną wypowiedź, fajny serial. Oby dalej go emitowali...

  OdpowiedzUsuń
 3. Niektóre rzeczy są nie zrozumiałe Adrien nie chodzi o lasce jak dobrze zrozumiałam a biedronka nie umie latać ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego niezrozumiałe? Wszystko jest napisane dobrze. Adrien chodzi o lasce, a biedronka umie latać. Nawet jest to napisane w poście, cytuję:

   "W dzieciństwie postać miała wypadek, dlatego chodzi o lasce".

   Zaś w jednym z ostatnich postów jest wzmianka o tym, iż Biedronka umie latać.

   Nie wiem za bardzo jak odpisać. :)
   Ania.

   Usuń
  2. W tym sęk, że w serialu Adrien nie chodzi o lasce, a Marinette nie potrafi latać :) Chyba o to chodziło mojej przed mówczyni ;D

   Usuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka