03.01.2016

Jak sprawić, by 2016 był Twoim rokiem?

Kariera Sylwii Lipki nabiera tępa. W tym roku ukaże się debiutancki album Sylwii, na który pewnie większość Ananasków (fanów Sylwii) czeka. Jednak w czasie wolnym piosenkarka nagrywa filmiki na YouTube, które kocham oglądać. Niedawno Sylwia pokazała nam, jak według niej sprawić, by 2016 był Twoim rokiem. Jeśli jesteście zaciekawieni, zapraszam do czytania!
 
Pierwszy sposób, to nie banie się zmian. Sylwia zmieniła nieco wystrój swojego pokoju w nowym roku, a ty? Może zaczniesz się ubierać w innym stylu, a może będzie to zmiana wewnętrzna? Zastanów się, co chciałbyś w sobie zmienić i zrób to!

Drugim sposobem jest założenie sobie kalendarza. Możecie kupić go w sklepie, lub zrobić samemu, wtedy na pewno będzie idealny. Taki kalendarz pozwala nam się lepiej zorganizować i zaplanować niektóre rzeczy. 

Trzeci sposób to ramka przypomnień, którą możecie zrobić sami. Wystarczy wykonać ją według instrukcji Sylwii. Idealna dla tych, którzy lubią zawsze o wszystkim pamiętać. 

Czwartym sposobem jest znalezienie nowego hobby. Pisanie wierszy, śpiewanie, tańczenie, a może nauka nowego języka? Warto jest się zająć czymś nowym!

Piąty sposób jest dla osób, które chcą nieco zrzucić na wadze i zacząć żyć zdrowo. Nie możecie się zmotywować do ćwiczeń i zdrowego trybu życia? Popularne social media, takie jak tumblr, czy chociażby facebook pomogą Wam w osiągnięciu celu! Warto kupić sobie także jakieś ładne ubranie, bo wtedy będziecie mieli ochotę ćwiczyć. 

Chcesz zapamiętywać wszystkie ważne dla ciebie wydarzenia, które będą miały miejsce w 2016? Oto kolejny DIY, czyli słoik wspomnień. Jeśli jednak nie chcecie robić takiego słoiczka, zainwestujcie w jakiś pamiętnik, bądź zeszyt i zapisujcie tam co chcecie, Wasze wspomnienia, przemyślenia itp. 

Szóstym sposobem jest zrobienie listy "Do zrobienia razem", którą możecie zrealizować z przyjaciółmi. Dobrej zabawy!
Podobają Wam się patenty Sylwii?
Wykorzystacie któryś pomysł?

2 komentarze :

  1. Zapraszam do mnie❤️ http://kochamymagiedisneya.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham Sysie, to moja ulubiona Youtuberka. Super post
    http://disneybajecznyswiat.blogspot.com/?m=1

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka