10.01.2016

DVD Violetta Journey: Podróż już w sprzedaży!

Przeżyj niesamowitą przygodę i wraz z całą obsadą serialu przenieś się na koncert w Montpellier. Zobacz wywiady i niezwykłe materiały prosto zza kulis. Poczuj emocje towarzyszące na każdym fioletowym koncercie i poczuj, jakbyś był na wspaniałym show. Violetta Journey: Podróż na DVD już w sprzedaży!

"Violetta".
"Violetta" jest argentyńskim serialem opowiadającym o przygodach niesamowicie uzdolnionej nastolatki. Obsadę wyłoniono spośród aktorów z z Hiszpanii, Ameryki Łacińskiej i Włoch. Program w Polsce zaczął być emitowany 18 lutego 2013 roku na kanale Disney Channel. Telenowela od razu zyskała wielu fanów, którzy po krótkim czasie zaczęli tworzyć blogi, strony o tematyce serialu. Z wizerunkiem bohaterów "Violetty" zostało wyprodukowanie wiele gadżetów, między innymi: naklejki, kalendarze, książki, pamiętniki, płyty, czy też kosmetyki!

Violetta to uzdolniona muzycznie nastolatka. Swój talent odziedziczyła po mamie, która zginęła w wypadku. Tata głównej bohaterki bywa surowy i z troski o swoją córkę nie zdradza jej prawdy o matce, nie chce, by dziewczyna ruszyła tą samą drogą kariery. Pozwala jej tylko na lekcję gry na fortepianie. Wszystko się zmienia, komplikuje, gdy Violetta i jej ojciec wracają do rodzinnego miasta - Buenos Aires. Tam dziewczyna będzie musiała zmierzyć się z różnymi losami.

Violetta Journey: Podróż na DVD! 

Zwiastun:


Violetta Journey: Podróż to dokument, w którym znajdziesz zakulisowe materiały, wywiady i wiele więcej. Przenieś się na koncert w Montpellier wraz z obsadą i przeżyj niesamowitą przygodę. Ujrzyj ekskluzywne zdjęcia, ciekawe momenty z trasy koncertowej. Dzięki materiału odkryj nieznaną historię Tini Stoessel oraz zobacz wypowiedzi aktorów! Violetta Journey: Podróż na DVD już w sprzedaży! 

Ponadto inne wydania DVD od Galapagos: 
  • Violetta, sezon 2, części 1-8, odcinki 1-80 - Koniec wakacji, bohaterowie wracają do Studia, by rozpocząć nowy rok nauki. Czeka na nich tam wiele niespodzianek. 
  • Violetta: Koncert - Jest to muzyczny, wyjątkowy film upamiętniający europejską trasę koncertową. Koncert został nagrany w Mediolanie. 

Strona Galapagos: KLIK!

VIOLETTA JOURNEY: PODRÓŻ NA DVD JUŻ W SPRZEDAŻY! MACIE W SWOIM POSIADANIU OWE DVD? ZAMIERZACIE KUPIĆ VIOLETTA JOURNEY: PODRÓŻ NA DVD? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka