09.03.2015

Lodovica wyznaje: "Pokochałam Polskę!"

Jak wam już dobrze wiadomo, Lodovica Comello czyli serialowa Włoszka dwa tygodnie temu odwiedziła nasz kraj. Aktorka przyjechała do Polski głównie by nagrać teledysk do swojej nowej piosenki, oczywiście znalazła czas dla polskich fanów - zorganizowała spotkanie i wzięła udział w paru wywiadach. Dzisiaj zapraszam was na wywiad ze strony "Super Seriale"!

- To twoja pierwsza wizyta w Polsce?
- Zgadza się - to mój absolutnie pierwszy raz w Polsce. Niestety, nie zdążyłam jeszcze zwiedzić Warszawy, myślę jednak, że korzystając z kilku wolnych godzin, jak będę miała chwilę, uda mi się coś zobaczyć. Jestem przekonana, że kiedyś jeszcze tu przyjadę, bo jesteście świetnym narodem!

- Czy jesteś zaskoczona popularnością, jaką cieszysz się w Polsce?
- Tak, jestem naprawdę bardzo zaskoczona. NAPRAWDĘ. Nie spodziewałam się tak gorącego przyjęcia polskich fanów. Co mnie najbardziej zaskoczyło, to to, że w Polsce moje fanki są już nastolatkami, mają po 16-17 lat... Na świecie wygląda to trochę inaczej - zazwyczaj są to dużo młodsze dziewczynki.

- Z Włoch musiałaś przenieść się do Argentyny... Jak to zniosłaś?
- Na początku to było niezwykle trudne. Byłam sama, bez rodziny. Nikogo tam nie znałam. Tęskniłam za bliskimi. Potem zaczęłam pracę, poznałam coraz więcej osób... I pokochałam Argentynę!

- W serialu "Violetta" grasz rolę drugoplanową, chciałabyś kiedyś zostać główną gwiazdą jakiejś produkcji?
- Mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda. Na razie skupiam się na karierze muzycznej, na promocji nowej płyty - "Mariposa" - ale nigdy nie wiem, gdzie mnie wiatr poniesie (śmiech). Jeśli pojawi się propozycja zagrania głównej roli w jakimś filmie, to na pewno z niej skorzystam.

Jak widzicie Lodovica była u nas pierwszy raz, była pozytywnie zaskoczona polskimi fanami. Aktorka stwierdziła bardzo miłe zdanie: "Jesteście świetnym narodem!" - czy nie uważacie, że taki tekst usłyszany z słów tak wielkiej gwiazdy nie jest sukcesem? :)

Podobał wam się wywiad? 
Pamiętajcie! Lodo w "Violetcie" już od 16 marca!

2 komentarze :

  1. Wspaniały post!!
    Aww *w* Lodo wyznaje, że jesteśmy świetnym narodem <33 ^^ A miałoby być inaczej? (śmiech)
    Czekam na kolejna notkę <3

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka