09.03.2015

[Być jak...] - Lodovica Comello!

Ostatni post z serii "Być jak..." bardzo wam się spodobał i dostałam od was masę pytań na temat kiedy pojawi się kolejny tego typu post. Jego zrobienie zajmuje troszkę długi czas jednak dla mnie jest to przyjemnością. Dzisiaj pod lupę weźmiemy styl młodej Włoszki - Lodovici Comello. Jeżeli chcecie poznać  jej styl, rozwińcie posta!

Bezpośredni odnośnik do obrazka

1. WŁOSY
Włosy Lodovici są krótkie, koloru ciemnego (czerń, brąz) i są zwykle rozpuszczone. Szczerze mówiąc na żadnym zdjęciu nie ma związanych włosów - a chciałabym je w takowych zobaczyć. Włosy piosenkarki nie są idealnie uklepane, leżą luźno. By mieć fryzurę taką jak ona polecam Tangle Teezer (klik). Tutaj więcej w temacie nie już chyba nic do gadana. :)


2. MAKIJAŻ 
Z natury aktorka jest bardzo delikatną osobą więc także jej makijaż jest taki jak jej osobowość. By z makijażu wyglądać jak ona, potrzebujemy: np. (klik), tuszu do rzęs np. (klik), pudru np. (klik), a także jajeczka EOS np. (klik). Najpierw na całą twarz "rozkładamy" podkład, który wsmarowujemy, następnie tuszem poprawiamy nasze rzęsy, oczywiście na policzki nakładamy puder, a na koniec nasze usta smarujemy jajeczkiem. 

 Bezpośredni odnośnik do obrazka

3. STYLIZACJA
Na koniec oczywiście przychodzi czas na jedną stylizację - tym razem wybrałam mało spotykane zdjęcie na, którym ciuchy było mi dosyć łatwo znaleźć. A więc zobaczmy co ma na sobie nasza Lodovica... 

______________
KOSZULA: KLIK
SPODNIE: KLIK
BUTY: KLIK
________________________________________
Podoba wam się styl Lodovici? Podobał wam się post?

2 komentarze :

  1. Post jest super. Nie mogłam się doczekać. Czekam na kolejny. Może nastepna bedzie Tini?

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno będę wyglądać jak Lodo C; (śmiech)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka