17.12.2014

[ZRÓB TO SAMA] - Paznokcie w stylu "Dziewczyna poznaje świat"

Tak jak już zapewne zauważyliście po tytule posta, dzisiaj wracam do was z serią postów "Zrób to sama". Dzisiaj chciałabym wam przedstawić w jaki sposób zrobić paznokcie w stylu serialu "Dziewczyna poznaje świat". Wszystkich ciekawych zapraszam do posta :)


POTRZEBNE MATERIAŁY 
Do zrobienia paznokci, gdzie na każdym będzie kula ziemska, potrzebujemy: wacików, zmywacza do paznokci, białego lakieru, zielonego lakieru w pisaku, niebieskiego lakieru w pisaku, białego lakieru w pisaku i przeźroczystego lakieru. Zaczynajmy!

WYKONANIE
Na początek przetrzyjcie paznokcie zmywaczem, a następnie pomalujcie paznokcie białym lakierem. Zielonym lakierem na środku paznokcia namalujcie kule, a na nich niebieskim lakierem dorysujcie oceany. I na koniec białym lakierem namalujcie chmury.

WIDEO 
Prócz tego mam dla was krótkie wideo "instrukcję" na którym serialowa Riley powie wam krok po kroku jak to zrobić. Mam nadzieję, że spróbujecie ;)


WYPRÓBUJECIE POMYSŁU? JAK PODOBA WAM SIĘ EFEKT?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka