29.12.2014

[SYLWESTER 2014] - Zaplanuj imprezę!

Rok 2014 już za dwa dni się skończy, więc jak co roku w polskich domach odbędzie się na pewno huczny sylwester! Hulanki, swawole, tańce i zabawy do białego rana ;) Przychodzę do was dzisiaj z postem w, którym pomogę wam w przygotowaniu idealnej zabawy sylwestrowej. Zapraszam wszystkich ciekawych do rozwinięcia.


ZABAWA 
W tą wspaniałą noc nie może zabraknąć mega zabawy. Ja w tamtym roku postawiłam na jedną z konsol tanecznych, powiem szczerze, że to była świetna zabawa. Dużo zabawy, a w tym jeszcze dużo ruchu. Na zdjęciu poniższym widać jak razem z koleżanką nie tylko tańczymy ale i także śpiewamy do hitu Lady Gagi. Jeżeli nie macie konsoli, możecie skorzystać z fantazji i same wymyślić układ.


MUZYKA 
Jednym z ważniejszych punktów magicznego wieczoru jest muzyka! Ważne jest by nie była ona smutna, czy też za poważna. Polecam zatańczyć wśród piosenki z serialu "Taniec Rządzi" - Watch Me. Nie nudźcie się przed telewizorem tylko wstańcie i zaśpiewajcie razem z CeCe i Blue. Jednym słowem ujmując, dajcie czadu!


JEDZENIE I PICIE
Jeżeli chodzi o jedzenie i picie to musicie wybrać coś lekkiego. Ja dzisiaj będę się wybierała do sklepu i zakupię: Coca - Colę, paluszki, chipsy, popcorn do odgrzania w mikrofalówce, pierniki i żelki. Jak widzicie, wybrałam takie jedzenie, które na co dzień nie jemy, albo jemy w małych ilościach. Jestem pewna, ze nic wam się nie stanie jak od czasu do czasu napijecie się Coli :) Możecie także postawić na zwyczajną herbatkę czy kanapkę. 


Jutro pojawi się post z pomysłami na stylizacje sylwestrowe, a w środę post z fryzurami na ową okazję.

A WY MACIE JUŻ WSZYSTKO ZAPLANOWANE? ZAMIERZACIE ZAPROSIĆ GOŚCI? 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka