29.12.2014

Selena Gomez w Dubaju!

Parę dni temu wszyscy dowiedzieliśmy się, że młoda aktorka, piosenkarka i gwiazda Disneya Selena Gomez, pojawi się w Dubaju! Jaki jest cel? Otóż aktorka będzie tam spędzać sylwestra 2014. Dubaj to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, piękne plaże i woda. Czego chcieć więcej? Selena świetnie wybrała ;) Jak Selena i z kim spędzi te święto? Jeżeli chcecie wiedzieć to rozwińcie posta! Więcej w rozwinięciu.

Selena Gomez's hair  makeup total girl crush! http://selenagomazhot.blogspot.com/2014/03/selena-gomaz-hot.html

W locie do tego malowniczego miasta, towarzyszyli jej także znani przyjaciele - Cody Simpson, Kendall Jenner, Gigi Hadid i inni. Wszyscy chętnie pozowali do zdjęć z pracownikami samolotu i fanami.  Z aktualnych informacji piosenkarka już zwiedza miasto i poznaje nowe miejsca wraz z przyjaciółmi. Z całego serca, życzę Selenie i jej znajomym udanej imprezy sylwestrowej. Obserwujcie Instagrama i Twittera panny Gomez by być na bieżąco z nowymi informacjami i zdjęciami.

PODOBA WAM SIĘ TO GDZIE SELENA SPĘDZA SYLWESTER? ;)

1 komentarz :

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka