04.12.2014

Odcinek 52 i 53 - Streszczenie

Kochani! Dzisiaj przychodzę do was z kolejnym tłumaczeniem (streszczeniem) odcinków z trzeciego sezonu serialu "Violetta". Dzisiaj jednakże wykonam dwa streszczenia z powodu opóźnień. Zapraszam!


Odcinek 52
Leonetta jest dalej w pokłóceniu. Matylda śpiewa piosenkę "In my oworld", Maxi jest zachwycony jej barwą głosu. Leon i Violetta śpiewają Neustro Camino. Czy wreszcie się pogodzą? Matylda chce pocałować Maxiego! Broduey proponuje Camilli, by zagrała w jego videoclipie. German próbuje powiedzieć coś Leonie, Violetta wszystko widzi.

Odcinek 53
Violetta mówi Alexowi, iż postanowi zapomnieć o swojej przeszłości (o Leonie także), bo wie, że jej prawdziwa miłość jest bardzo, bardzo blisko. Sądzę że chodzi tu o Alexa ... Priscilla wraz z Ludmiłą wyprowadzają się od Germana. Angie planuje wrócić do Europy, ponieważ widzi jak niszczy związek Germana i Pris. Maxi mówi Matyldzie, że nie chce z nią chodzić.

Robić więcej streszczeń? Jak podoba się wam odcinek/i? 


4 komentarze :

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka