17.12.2014

BRAVOORA - Nominowana Martina, Ross i Jorge!


Jak co roku gazeta młodzieżowa "BRAVO", organizuje wielką ankietę pod tytułem "BRAVOORA". Ankieta ta polega na głosowaniu na jedną z danych gwiazd, które zostały nominowane. Również wśród aktorów i piosenkarzy znalazły się trzy gwiazdy Disneya - Martina Stoessel, Ross Lynch i Jorge Blanco. Więcej w rozwinięciu!


MARTINA STOESSEL
Nasza Martina została nominowana w dwóch kategoriach - "Gwiazda ekranu" i "Najbardziej wkurzający celebryta. Bardzo zdziwiło mnie to, że Tini jest w kategorii najbardziej denerwującej gwiazdy. Może chodzi tu o jej tatuaże w młodym wieku?

GŁOSUJEMY!
Na naszą Tinitę zagłosować można wysyłając na numer 7265 smsa, gdzie w treści wpisujemy specjalny kod: "Najbardziej wkurzający celebryta" - BB.BR.66 "Gwiazda ekranu" - BB.BR.42
Koszt smsu wynosi 2.46 zł (VAT).JORGE BLANCO 
Jako następną nominowaną osobą jest Jorge Blanco, czyli serialowy Leon. Jorge jest w kategorii "Gwiazdor ekranu". Moim skromnym zdaniem pan Blanco w stu procentach zasłużył na tą kategorię ;) 

GŁOSUJEMY!
Na naszego "rodzyneczka" zagłosować można wysyłając na numer 7265 smsa, gdzie w treści wpisujemy specjalny kod: BB.BR.26. Koszt smsu wynosi 2.46 zł (VAT). Jorgistas, w nas moc. Głosujmy!


ROSS LYNCH 
Również aktor i piosenkarz Ross Lynch został nominowany. Rossa znajdziemy w kategorii "Gwiazdor Ekranu". Osobiście mogę wam zdradzić, że to na niego wyślę smsa. Trzymam za niego jak i za wszystkich kciuki :) 

GŁOSUJEMY!
Na naszego Rossa, zagłosować można wysyłając smsa, na numer 7265, gdzie w treści wpisujemy specjalny kod: BB.BR.23. Koszt smsu wynosi 2.46 zł (VAT).


UWAGA! Smsy należy wysyłać do 12.01.15. 

ZAGŁOSUJECIE NA KOGOŚ? JAK PODOBA WAM SIĘ GŁOSOWANIE I POST?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka