19.11.2014

Wielki konkurs w Empiku!

Wielka sieć znanych sklepów "Empik" już dziś ruszyli z nowym, wielkim konkursem w którym do wygrania ... spotkanie z samą Martiną Stoessel! Wygrane spotkanie, będzie się odbywało po jednym z koncertów "Violetta Live". Hmm, myślę że jest to niezła nagroda, nieprawdaż? Sięgnijcie do posta po więcej informacji :)Sama strona Empik postanowiła napisać co nie co o konkursie. Przeczytajcie!

W imieniu Walt Disney Company i Universal Music Polska zapraszamy wszystkich fanów Violetty do udziału we wspaniałym konkursie. Kupując specjalną konkursową edycję albumu „Gira Mi Cancion” tylko w Empiku masz szansę wygrać osobiste spotkanie z Martiną Stoessel – czyli serialową Violettą, a także zaproszenie na jej koncert w Europie. Nagrodą główną w konkursie jest dwuosobowy wyjazd na koncert Violetty w Europie + osobiste spotkanie z nią! Opłacimy Wasz przelot do miasta koncertu jak również zakwaterowanie w hotelu! 

Dodatkowo przygotowaliśmy 2 nagrody pocieszenia - są to dwuosobowe zaproszenia na koncert Violetty wraz z przelotem do miasta koncertu oraz zakwaterowaniem w hotelu.


1. Zadanie konkursowe
. Zadaniem uczestników Konkursu jest wysłanie wypełnionego kuponu wraz z udzieloną odpowiedzią na pytanie o treści: „Napisz dlaczego to właśnie Ty masz zobaczyć Violette na żywo”, a następnie odesłanie go na adres Organizatora. 
Kupon znajduje się w środku edycji kolekcjonerskiej płyty Violetta. 2. Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba która udzieli najciekawszej odpowiedzi. 

2. Czas trwania itd. 
Konkurs zostanie zorganizowany i przeprowadzony w dniach od 19 listopada do 10 stycznia 2014 r.

3. Moje zdanie
Ja uważam, że zadanie jest banalne, a nagroda kusząca jak nigdy. Był by to grzech nie wziąć udziału. Zapewne spróbuje swoich sił. 

Weźmiecie udział? 
Więcej informacji na stronie: http://www.universalmusic.pl/regulamin

7 komentarzy :

 1. kiedy wyniki konkursu mowilas że będą dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po 1. - nic nie mówiłam
   po 2. - nic nie obiecywałam
   po 3. cierpliwości się nauczcie :)
   Ania

   Usuń
 2. Super, a dasz linka gdzie kupić tą kolekcjonerską edycje?
  Super blog, jestem na nim pierwszy raz, i widać że zajebisty ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hejka :) nie można chyba online. Ale dziękujemy bardzo za miłe słowa, wiele one dla nas znaczą <333
   Ania

   Usuń

Dziękujemy za każdy komentarz. Jeżeli macie jakieś pytania, chętnie odpowiemy. Macie sugestie lub propozycje? Poczytamy! :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka